Wpis z mikrobloga

Mirki, ogłoszeń coraz więcej. Mam nadzieję, że wszystkie kubki powitalne doszły bez smutnych przygód. Dzisiaj trafiło do Nas fantastyczne autko z jeszcze lepszym opisem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #ogloszenie #autokazja

Droga wojownika to droga samotna. Dlatego też, by posiąść wszystkie tajniki starożytnej sztuki karate muszę rozstać się z Tobą. Swoim jedynym, prawdziwym przyjacielem. Zbliżają się czasy, w których czuję, że lepiej poradzisz sobie beze mnie. Ja zbyt mocno raniłbym Cię brakiem czasu. Idź. Z kimś innym będzie ci lepiej. Przebieg Twój ani zbyt mały, ani zbyt duży. 75 tysięcy. Fakt, na zegarach masz do 99 999, więc prawdę znasz tylko Ty. Serce o pojemności 1.6l nie stuka, nie puka, a bije przepięknie. Mocy 72 koni nie odmówi Ci nikt. Delikatne, rude zmarszczki na skroniach niech Cię nie przerażają. Jeszcze znajdziesz rycerza, przy którym odmłodniejesz. Tak będzie lepiej. Instalacja LPG to też nic złego. Przynajmniej jesteś tani w eksploatacji. Włożyłem mnóstwo pracy, żebyś wyglądał tak jak wyglądasz, więc nie krzycz teraz na mnie. Mi też nie jest łatwo. Nawet radio fabryczne z Twojego rocznika na giełdzie Ci kupiłem. Nie drzyj sie, ciesz się że masz przegląd i ważną polisę. Części parę kilo też sobie zabierz. Jeszcze Ci się przydadzą. Myślisz, że te felgi "krzyże" tanie były? Je też chcesz zabrać!? Dobra, bierz. Już niech będzie, ale rozstańmy się bez kłótni. Jak przyjaciele, jakimi byliśmy. Zadzwoń czasem, spytaj co u mnie. Pamiętasz mój numer?


AutOkazja - Mirki, ogłoszeń coraz więcej. Mam nadzieję, że wszystkie kubki powitalne ...

źródło: comment_yhOxZvqOsBdItm6DZWe1wvswZUOYrXCF.jpg

Pobierz
  • 2