Wpis z mikrobloga

tak sobie czytam komentarze w tym artykule i zastanawiam się co jest nie tak z mężczyznami na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°) rozumiem, że 90% facetów tutaj nie miało nawet dziewczyny i się zwyczajnie boi kobiet, ale popieranie n--------o ruskiego damskiego boksera to nowy poziom bycia męskim frajerem

http://www.wykop.pl/link/3206747/pokazal-jak-dba-o-kobiece-rownouprawnienie/

#oswiadczenie #truestory #rakcontent #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowy_kiel: nie oglądałem filmiku i nie będę - więc nie nawiążę bezpośrednio do jego treści.
Ale jest pewna zasada o której różowe nie chcą słyszeć - wiesz jaka?

Jak kobieta zaczyna pierwsza okładać faceta, to automatycznie traci status płci żeńskiej.
I nie, nie z pięści - ale porządnego otwartego albo dwa na opamiętanie się jest prawidłowym zachowaniem na kobiecą fizyczną
  • Odpowiedz
@rozowy_kiel: No i masz problem koleżanko, nie obchodzi mnie twoje g---o myślenie.

Również Ci współczuję, że jesteś taka k---a głupia. Gdyby ja n---------ł tak, jakby chciał ją zabić to by nawet p---a nie wstała z asfaltu.
  • Odpowiedz
@squash1234: Po prostu gdyby ona zachowywała się normalnie to i zapewne on nic by jej nie zrobił. Ona kopała go i biła pięściami po twarzy co zapewne nie należy do przyjemnych rzeczy dla bitego.
  • Odpowiedz
@rozowy_kiel: to jest efekt adrenaliny. Okładanie faceta powoduje automatyczną produkcję adrenaliny i pompowanie jej do krwioobiegu. W tym momencie facet traci tzw. "wyczucie". Praktycznie wcale nie czuje się bólu, strachu - po prostu, zerwany z łańcucha.

Jedni potrafią kontrolować się lepiej, inni gorzej. Do tego wchodzą czynniki trzecie, jak leki, a-----l, n-------i, które poluzują ciało bardziej i efekt jest jaki jest.

Nie bronię faceta, ale jeżeli kobieta ma odwagę do zdrowego kolesia skakać z pięściami i nogami - niech liczy się z tym, że scenariusz gdzie dostanie z łokcia albo z pięści w twarz jest jak najbardziej
  • Odpowiedz
@rozowy_kiel: Nie wiem odnośnie chluby i gloryfikacji.
Ale jak trzeba użyć rąk, to trudno - pani chciała to dostała, tyle w temacie.

Liczyć się trzeba, że wiele osób zacznie głupio pierdzielić wszec i wobec, że kobiet się nie bije itd, srata tata.
Pytanie ilu facetów stałoby jak worek bokserski i pozwalało by jakaś Jessika ich okładała jak ostatniego frajera.
Gloryfikować nie ma co, ale nie można sobie później narzucić winy
  • Odpowiedz
  • 2
@rozowy_kiel spoko. Baba zachowała się jak k--------e ale facet tez to zrobił. Wykopki będą go bronić mimo ze przesadził. Będą go dalej bronić mimo tego ze z wielką chęcią by w--------l pannie ktora szła z pomocą tej obitej co widać na filmie.
  • Odpowiedz