Wpis z mikrobloga

@swatinf: Zakladaj promocyjne konta/lokaty w każdym banku który aktualnie je posiada. Ja mam większość lokat od 3 do 4% srednio na 2 miesiące i konta oszczędnościowe na ok 2.7% żeby miec jakies środki do szybkiego upłynnienia

Do tego pay-back na kazdej karcie. Oczywiście każdy bank zmultiplikowany na członków rodziny, więc da sie obejść limity.
@swatinf: Zainteresuj się Lokatą Happy w Idea Banku. Niby tylko jednorazowo i do 10k, ale można otworzyć samą lokatę bez konta. Jednocześnie zyskasz dostęp do ich systemu transakcyjnego, gdzie co jakiś czas wrzucają kilkumiesięczne lokaty nawet do miliona złotych na około 3-3,5%.

Poza tym korzystam też z konta oszczędnościowego w BGŻOptima. Całkowicie darmowe i na start dają 3,2% na Lokacie Bezkarnej do 100k.
Wybierz fundusze pieniężne albo dłużne. Zarobisz więcej niż na lokacie przy większym bezpieczeństwie :) Ja tak robię, korzystam z serwisu targeto.pl i jestem zadowolony. Dodatkowo, jak wypełnisz ankietę http://ankieta.targeto.pl), to dostaniesz konto za free. Sprawdzaj, testuj! Jest więcej możliwości zarobienia pieniędzy niż lokata bankowa. Trzeba się tylko rozejrzeć  :)