Wpis z mikrobloga

Lewactwo, żydzi manipulują ludźmi wmawiając im, że z 500+ korzysta tylko sama patologia, a hajs idzie tylko na alko. Tak, jak np. tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/18017311/ (btw. zgłaszać typa/wpis za brak tagu #polityka we wpisie).
Pelikany łykają.

A prawda jak zwykle leży gdzieś po środku, wiadomym było, że na programie skorzystają zarówno ci z tzw. rodzin patologicznych, ale również ci, którzy faktycznie tych pieniędzy potrzebują, a dzięki nim poczują ulgę w domowym budżecie. I założę się, że tych drugich jest więcej.

To samo lewactwo i żydostwo krzyczące jak bardzo 500+ jest niepotrzebne pierwsze złożyło wnioski o kasę z tego programu (mam kilku znajomych, którzy właśnie tak postąpiło).

Sam program, będziemy mogli ocenić po roku od jego uruchomienia, teraz to są wszystko wrzutki i ciekawostki. Zobaczymy za 10 miesięcy, gdy skutki i efekty będą mierzalne.

#500plus #rodzina #politykaprorodzinna #polityka
  • 18
I założę się, że tych drugich jest więcej.

@LaPetit: to sie zakladaj. znajoma ciotki pracuje w mopsie i byla na obchodzie dwa dni po wyplatach. cala orunia byla #!$%@?.

wiadomym było, że na programie skorzystają zarówno ci z tzw. rodzin patologicznych

no, gdzies musieli zabetonowac elektorat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LaPetit ale mi dalej zabierają! ja niczego nie dostanałem za czasu Po to i nie dostanę za czasu Pis, zresztą po już rządziło zajmijmy się tym co się teraz dzieje.
@LaPetit poczekamy jak pieniądze się skończą ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw. pewnie inne sposoby się znajdą aby zasilić wpływy do budżetu państwa patrz abonament, który będe płacił nie mając telewizora.
@Laaq: ja z wielu rzeczy nie korzystam, a muszę płacić i nie mam możliwości na to wpływu. Taki kraj, jak się nie podoba to... ;)

Przykład z ubezpieczeniem zupełnie nietrafiony. Ubezpieczenie to nie podatek. Abo na tv, to podatek.
@LaPetit Oczywiscie, ze to propaganda oszolomow. Jakby takie 500+ wprowadzilo PO to by te same geby krzyczaly jaki to wspanialy program, odwaznie walczacy z nizem demograficznym. Teraz nagle sie okaze, ze kazdy przejaw patologii to "bo 500+". W ogole nagle wszyscy biedni ludzie to patologia, alkoholicy i ogolnie #!$%@?. Wiesz - taka lewicowa wrazliwosc. Tylko elita z #neuropa to sa pany. 500+ nigdy im sie nie przyda bo raczej ciezko bedzie im