Wpis z mikrobloga

Cześć

Zrobiłem nowy film z moimi przygodami w Warszawie. Pierwsza scena oczywiście nie jest na poważnie. W filmie można zobaczyć między innymi moje zdanie na temat obowiązkowej karty rowerowej. Jest też historia kobiety którą załapała policja, oraz najfajniejsza scena, czyli wyścig z obcym różowym. @EissIckedouw zasugerował mi żebym zrobił oddzielny kolor dla każdej postaci w filmie, uznałem że to super pomysł, tylko w połowie montażu pogubiłem się z wszystkimi dialogami oraz kolorkami i ostatecznie wyręderowałem na pomarańczowo, po staremu :D

#rower #warszawa #polskiyoutube #tworczoscwlasna
yellowboxpl - Cześć

Zrobiłem nowy film z moimi przygodami w Warszawie. Pierwsza sc...
  • 14
  • Odpowiedz
@yellowboxpl: pierwszy raz widzialem twoja produkcje. Swietne robota pomysl naprawde fajny, wykonanie tez super tylko w nie ktorych momentach jak np rozmowa z tym gosciem ze strazy miejskiej byla strasznie cicho ::D
  • Odpowiedz
Rozbawił mnie strasznie ten odcinek z wyprzedzaniem na scieżce. AMATORZY BIORĄ SIĘ DO ROBOTY MAM NADZIEJE ZE WPROWADZA RESTRYKCJE NA ZAKUP ROWERÓW NA CZYMŚ TAKIM NIE MOŻNA JEŹDZIĆ #pdk
  • Odpowiedz
@vobis_hama: Dzięki za miłe słowa :D Z tym dźwiękiem to niestety taki urok kamer sportowych. Jednak gdy próbuję przygłośnić programem do montażu, to na wierzch wychodzi sporo szumów, trzasków i dźwięków z otoczenia, więc zostają mi napisy dopóki nie uda mi się jakoś estetycznie zwiększyć głośności
@Tekedo: Dzięki wielkie :D
  • Odpowiedz
@synkopa: @Byku_Byku: @vobis_hama: Dzięki :D
@EissIckedouw: W filmach bez scenariusza oraz z kiepskim dźwiękiem jest strasznie czasochłonne. Trzeba obejrzeć kilka razy materiał, przepisać dialogi do notatnika, potem wkleić jako nowe media w programie do montażu a na koniec dokładnie zsynchronizować z dźwiękiem
@sargento: Wiem, wiem, ponadto zatrzymania obywatelskiego można dokonać na osobie która popełniła przestępstwo, a nie wykroczenie
  • Odpowiedz