Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki

Mam pytanie. Nie boicie się uprawiać seksu? U mnie w głowie cały czas w głowie siedzi przekonanie, że może być wpadka, że antykoncepcja nie zadziała, że kondom pęknie - zawsze byłem pesymistą i to nie pozwala mi się cieszyć swoją seksualnością do końca. Moja dziewczyna chce to robić, dziwne to - ale ja, facet nie czuję się pewnie i to ja zwlekam. Eksperymentowaliśmy analnie ( tak, moja dziewczyna to lubi, w tych sprawach jest zajebista i zna swoje fantazje ) , było przyjemnie dla niej i dla mnie ale kiedy spóźniał się okres serce biło mocniej ( czy aby coś nie przeciekło, etc ). Jak wyniszczyć ten strach? Dojrzeć?

#seks #kiciochpyta #seksy #trocheprzegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Boję się jak niczego innego w swoim życiu. Nie chcę nigdy mieć dzieci i za każdym razem jak uprawiam seks (czyli rzadko) boję się, że dojdzie do zapłodnienia. Po stosunku czekam aż dziewczyna napisze, że dostała okres - jak się spóźnia to nie mogę spać nocami i jestem załamany. Rekord to prawie 20 dni, już kupowałem sznur lub bilet do Azji aby uciec. Nie wiem co bym zrobił, chyba zabił
@wysuszony i @LudzkieScierwo: Zamiast próbować u seksuologa, który może rozwiązać problem siedzący głównie w głowie zalecacie mu wazektomię ... I dla niego ten problem z głowy, fakt. Za to pojawia się następny. U jego kobiety, która być może chciałaby być mamą... I mieć z nim dziecko. Z szacunku do swojej kobiety @AnonimoweMirkoWyznania najpierw udaj się do seksuologa, jeśli terapia nic nie da wtedy porozmawiaj ze swoją kobietą i zdecydujcie. Chyba, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Poczytaj o badaniach środków antykoncepcyjnych. Badania te mówią, że prezerwatywa jest skuteczna w (z głowy) 97% a tabletki X w 95%.

Z tym, że te badania bazują na próbie tysiąca osób, które mają używać danego środka. Ale uwzględniają one zarówno normalnych ludzi, jak i ludzi, którzy nie wiedzą, jak używać prezerwatywy ani nie wiedzą, że przy niektórych kobiecych środkach godzina wzięcia tabletki jest bardzo ważna.

Także jeśli Ty lub partnerka
@Mordeusz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Antykoncepcja
Jest fajna tabelka przedstawiająca skuteczność antykoncepcji po roku stosowania - na podstawie źródeł oczywiście.
Te Twoje 95% to pewnie prawda, ale prawdopodobieństwa się mnoży przy zdarzeniach niezależnych, więc przez taki cały rok stosowania antykoncepcji już jest trochę gorzej. Dla mnie i tak jest to wystarczająca ochrona, tym bardziej, że nie marcuje się jak koty ;d. Najlepiej uprawiać seks z takimi osobami, że jak wpadniesz, to zawsze można powiedzieć "a