Wpis z mikrobloga

@drag_op: miałem wcześniej T5 nie GT i z tego co wyczytałem to GT ma twardsze i niższe zawieszenie co wydaje mi się prawdą bo czuję każdą dziurę, do tego system audio ma 11 głośników a nie 9 jak w zwykłej wersji. Nie wiem nic o innych różnicach. Chyba też oba elektryczne fotele z pamięcią trzech ustawień , ale ja zdaje się miałem też fotel elektryczny w wersji nie GT, a pasażer
Wiadomo ze, najlepiej gotowac samemu wykorzystujac nieprzetworzone produkty.


@zigiscrew: ano, ja z dystansem jadam w knajpach ;] FastFoody omijam szerokim lukiem. A gotowanie samemu potrafi wkrecic, polecam :)
@kicioch: Generalnie wydaje mi sie, ze chodzi o to, ze kawy wymagaja wiedzy jak je przygotowac + jest to czasochlonne. Jedna kanapke zrobisz w jakies 30s, a kawa to czasem do 2-3 minut. Cappuccino akurat jest banalnie latwo zrobic, ale te wszystkie mocha macchiato czy inne... potrzeba na to chwile.
Moze chodzi o podbicie ceny do "prawie jak w starbaksie" dla marketingu.

Mac jest ok.


@Mazowia: :D, nom, jak lubisz
@amarantowa: ty na pewno w maku pracujesz? Akurat w kilku byłem i zawsze się bardzo mocno dbało o higienę i nigdy nie podnosi się czegoś z podłogi, czego nie można sprzątnąć zmiotką później. Nawet jak komuś łopatka spadnie i podnosi przez rękawiczkę to zaraz się idzie myć ręce. Chociaż się nie dziwię bo jak nie ma kto takich osób #!$%@?ć to się robi samowolka i np. zamiast mycia grilla jest wylewanie
@jawor44: Nie mowie o tym, jak "wszyscy oficjalnie" robia, tylko o tym, co sie dzieje jak "nikt nie patrzy".
U mnie myje sie grilla po sniadaniu na przejscie, przed wrzuceniem wolowiny pierwszy raz, zeby sprawdzic, czy dobrze grzeja.
Pozniej to juz zalezy od tego czy jest czas, checi i szefowa w pracy. :D
@amarantowa: po nocce i po śniadaniach obowiązkowo myjemy wszystko - grille, narzędzia, zmywarka, wózek, zlew, półka nad grillami, stół itd., wiadomo. Resztę i tak jak najczęściej, zwykle dużo częściej niż nakazuje timer. Potem BSV na >99% - 100% nikogo nie dziwił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jawor44: u nas wozek czasem stoi nieumyty do 14 xD
Mycia zmywarki na przejsciu jeszcze nie widzialam.
Ale to jest mak kolo uczelni, wiec wiekszosc ludzi pracujacych tu to hehe, zwariowani studenci, ktorzy czesto nie przychodza, bo zalali (a na przyklad przedwczoraj bylo 6 L4 od 6:00 do 11:00, bo mecz i trzeba zalac pale) i ogolnie mamy bardzo malo pracownikow w stosunku do ruchu.
PS Ludzie pracujacy w maku w wiekszosci przypadkow ruchaja sie miedzy soba jak zwierzeta.


@amarantowa: Czyli jakbym chcial poruchac to warto sie zatrudnic na jakis czas w McDonalds? Duzo studentek? Bo ostatnio widze chyba stame stare babcie juz prawie.