Wpis z mikrobloga

@Kreation: Nie polecam jedzenia jakichkolwiek rzeczy u ronalda. Nawet glupi cukier "trzcinowy" to tak naprawde cukier bialy barwiony


I w sumie z ciekawych rzeczy - male cappuccino jest za 3,90zl, a male latte za 7,90zl. Obie kawy zawieraja taka sama objetosc espresso + gorace mleko + spienione mleko. Jedyna roznica miedzy nimi to to, ze do cappuccino leje sie espresso, do okolo polowy kubeczka (200ml) mleko, a reszta to piana. Do
@amarantowa: Mac jest ok. Nigdy nie miałem problemów żołądkowych po uczcie u nich. Z całego menu biorę tylko bułki może i nie wychodzi za tanio ale lepsze to niż kebeab z pseudomięsem z rozsypującej się budy. Makrosy w miarę ok, problemem jest wszechobecny cukier. Jak dla mnie 7/10
@zigiscrew: tortilla z utwardzonego tłuszczu i białej mąki, nie wiem jakiej jakości jest mięso, ale 1/3 to panierka smażona na wielokrotnie używanym tłuszczu z duża zawartością tłuszczów trans, sosy gdzie jest głównie biały cukier. No i trochę warzyw - i nagle się zdrowo robi?
@szakal555: nie no raz na jakis czas mozna, oprocz tego normalnie gotuje w domu, odzywianie sie tylko makiem nie jest na pewno najlepszym pomyslem

@amarantowa: kupione w jukej

@psi-nos: @kubso: @Crisu: no dobra, tylko ze wszystkie fast foody dzialaja tak samo. Frytki gdziekolwiek sa smazone na tym samym oleju wielokrotnie. Jakiekolwiek miesa w panierkach tak samo. Pseudo kebaby owcze ze zmielonego miesa. Dziwne ze niektorzy naskakuja na
@zigiscrew:

Oh ja #!$%@?ę, McDonalds, śmieciowe jedzenie... #!$%@? mnie ten tekst....

no dobra, tylko ze wszystkie fast foody dzialaja tak samo. Frytki gdziekolwiek sa smazone na tym samym oleju wielokrotnie. Jakiekolwiek miesa w panierkach tak samo. Pseudo kebaby owcze ze zmielonego miesa. Dziwne ze niektorzy naskakuja na maka a potem ida np do KFC albo na "polskiego" burgera z surowka ;)


O jednak trochę zmieniłeś retorykę :D Wszystkie fastfoody to śmieciowe
Czy ja wiem czy zmieniłem? Ludzie, którzy piszą o tym jaki to Mac jest #!$%@? często jedzą w innych fasfoodach i nie twierdzilem że jest inaczej. A nawet jak nie jedzą w fast foodach to idą do domu i wpierdzielają parówki. Ten cały hejt na maca nie wiem skąd się bierze. Albo robią aferę że solone frytki i solone mięso psuje się dopiero po X czasie a przecież powinno szybciej. Każdy zapomina