Wpis z mikrobloga

w niedziele kolejna edycja wystrzalowego dnia dziecka na strzelnicy zks. piknik dla wykopkow malych i duzych (wlasciwie nie wiem do ktorych sam sie zaliczam). impreza oczywiscie #cebuladeals bezplatna i w rodzinnej atmosferze. mozna najesc sie darmowej waty cukrowej czy postrzelac i pobawic roznymi wynalazkami ktore wiekszosc spoleczenstwa zna tylko z gierek.

https://www.facebook.com/events/192633484464266/

wsrod plusujacych zrobie przed polnoca #rozdajo gry na steam wartej 10-20 euro. zwyciezca sam wybiera wsrod tytulow kilku polskich producentow wciagajacych gierek.

bonusowo pierwszej osobie ktora rozpozna mnie na imprezie i poda haslo "michal bialek wciaga rogale" daje postrzelac z rewolweru ktory ma... 3000 dzuli. no chyba ze bedzie to ktos "lekki" ponizej 80kg to w trosce o bezpieczenstwo (lapki/nadgarstki) moge zamienic to na cos slabszego - na przyklad desert eagle 44mag ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#bron #militaria #warszawa
  • 18
@roszek: porownujesz coroczny bezplatny "wystrzalowy dzien dziecka" robiony jako prawdziwy piknik dla calych rodzin relacjonowany przez prase radio telewizje i organizowany przy wspolpracy z wladzami warszawy... z nowa komercyjna impreza na ktorej 10 strzalow z lr22 kosztuje... 20zl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

to ze ktos dziwnym zgiebiem okolicznosci postanawia zrobic komercyjna impreze w takim samym terminie pod plotem i bedzie stosowac wszelkie
@mirek-kania: ceny ammo? oficjalnie dzieci maja dedykowanych instruktorow i osie na ktorych beda mogly strzelac do woli za darmo z bocznego zaplonu wiatrowek asg itp. w praktyce podejrzewam ze jak co roku beda to dzieci male i te wieksze bo ammo trzeba cale wypluc a czeka calymi wiadrami xd

rownoczesnie ma byc tez normalnie czynna czesc dla zwyklych #!$%@? z ulicy na ktorej bedzie obowiazywal taki cennik na kalibry dla noobow:
@BrzydkiBurak: spoko. Właśnie staro namawiam( ͡° ͜ʖ ͡°) A czy jest to też impreza dla ludzi bez dzieci? Bo jeszcze się nie dorobiliśmy:P I czy będzie możliwość postrzelania z czarno-prochowców? Nigdy nie strzelałem a jakoś tak się po Twoich filmach zbieram do tego.

Będziesz bez chusty? Zawsze byłem ciekawy jak wyglądasz i jaki masz głos na żywo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrzydkiBurak: Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, to mogę przyjść tam z różowym w niedzielę, nigdy wcześniej nie bywszy na strzelnicy, postrzelać za darmo pierwszy raz ( z jakąś podstawową pomocą) i być może się wkręcić w broń? :)