Wpis z mikrobloga

UWAGA

W najbliższy czwartek o godz. 20:30 odbędzie się kolejna runda ACL - GP WŁOCH na legendarnym torze Monza

Będzie to trzecie runda piątego sezonu #acleague, jednocześnie informują oficjalnie, że wyścig będzie transmitowany live z komentarzem od @Tuchan ( ͡ ͜ʖ ͡)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obecnie na serwerze trwają pre-kwalifikacje.

- Liczba miejsc na serwerze - 23
- Liczba obecnie zarejestrowanych czasów z odpowiednią liczbą okrążeń pomiarowych - 9
- Miejsca wolne - 14
http://managerdc7.rackservice.org:50915/lapstat

Czasy kręcimy do środy do godz. 23:59
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harmonogram imprezy:
19:30 - Start nieobowiązkowego treningu - 60min
20:30 - Start kwalifikacji - 25min.
21:00 - Start wyścigu - xx okrążeń.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Modyfikacja toru dodająca reklamy wypoku oraz wszelkie aktualne aplikacje dostępne poprzez ACLeague Downloader

#assettocorsa #simracing #pcmasterrace #gry
TheSznikers - UWAGA 

W najbliższy czwartek o godz. 20:30 odbędzie się kolejna rund...

źródło: comment_fJQPerK0KfTlo0QQrF19juelk6O0uzJn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Mirki ponawiam pytanie, jak widzicie na lapstacie na drugim miejscu jest pusta dziura. To ja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzieje się tak często jak wchodzę z customowego launchera, ktoś coś poradzi?
  • Odpowiedz
@skethoo: Jest miejsce w opcjach do wpisywania nicka, imienia i nazwiska i tam wszystkie pola mam wypełnione.
@lawicko: ptracker szwankuje regularnie, ostatnio wczoraj wariował, nie liczył delty, nie zaliczał czasów itd. Ale problem z brakiem nicka na serwerze chyba nie jest z tym związany. Tak czy siak nie mam pomysły na razie jakby to naprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@snsv @lawicko: Słyszałem, że mają wprowadzić wsparcie. Też korzystam z normalnego już tylko do SimracingSystem. A jak już jesteśmy przy temacie SRS, mieliście z nim problemy kiedyś? Mnie ostatnio nie chciało połączyć z wyścigiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@snsv: To wiem, podobnie jak w iRacing. Jednak u mnie było tak, że jechałem np. pierwszy raz KTM i wyniki się pojawiały, potem jechałem pierwszy raz jakieś BMW i nic się na stronce nie pokazywało.
  • Odpowiedz
@lawicko: Może nie wszystko jeszcze działa jak należy, system się dopiero rozkręca i jest pisany przez zapaleńców a nie profesjonalną firmę, więc myślę, że niektóre wpadki jeszcze można wybaczyć. I tak fajniej brać udział w takim wyścigu, niż z randomami jeździć, nawet jak nie zaliczy statystyk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Nie wiem czy tylko u mnie czy wszyscy, ale przez ACLeague Downloader ściąga się paka "ACLF3PackV7" bez opanowanej przez wykop monzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz