Wpis z mikrobloga

@Lumpart: na całym świecie.... przecież ta gra zdobyła najwięcej nagród w historii gier do tej pory, to o czymś świadczy @pavulon78: nie ale jak widać nvidia chodzi dużo gorzej, a raczej amd dużo lepiej
  • Odpowiedz
@Lumpart: bo amerykańce wolą grać w proste gierki jakim jest fallout 4 ? co ma liczba kopii do tego czy coś jest hitem czy nie ? XD czarnolisto bo z trollem nie mam czasu na dyskusje
  • Odpowiedz
@Jurigag: no to powiem Ci że ten test jest jakiś lipny. Gra u mnie chodzi tak samo jak rok temu (60 fps na luzaku w tej lokacji testowej też, wszystko max po za hairworks, najnowsze stery), nie wiem jak oni to testują..
  • Odpowiedz
@dikamilo: no najwidoczniej prawidłowo, screen or didn't happen ( ͡° ʖ̯ ͡°) skąd wiesz w jakim dokładnie miejscu oni to testują ? przecież ogrody czy miasto całe jest dosyć spore, zresztą ta gra jest chyba dosyć losowa, w tym okresie dnia przecież może być różna pogoda i liczba npc, różny wiatr któy ma wpływ na gpu itd itp

u mnie w mieście też jak popatrzę się
  • Odpowiedz
@Jurigag: robiłem misje w tych miejscach, sporo biegałem po tych lokacjach i nie było spadków fps. Pogoda na pewno ma znaczenie ale nie wierze że aż tak. FPS jak spada to na chwilę do 50-55 i to praktycznie tylko w momencie jak szybko się przemieszczasz i gra musi coś doczytywać.

Z Doom'em było to samo w teście 70 fps a u mnie ponad 100 cały czas.
  • Odpowiedz
@dikamilo: no spoko, ale że jak ? masz ciągle odpalonego frapsa i patrzysz na fps czy jak ? bardziej wierzę w profesjonalny portal zajmujący się testami niż randomowi z mirko xd
  • Odpowiedz
@Jurigag: mam licznik fps cały czas włączony z geforce experience. Dla mnie bardziej wartościowe testy są na youtube jak ktoś gameplay pokazuje na danym sprzęcie niż ostatnio z tych portali, bo jak patrze na wyniki u mnie i na wykresach to ostatnio prawie w żadnej grze się nie zgadzają.
  • Odpowiedz