Wpis z mikrobloga

#kubicaogarniazycie #prokrastynacja Przepraszam za brak wpisu wczoraj, byłem zmęczony i nie bardzo mi się chciało

Dzień 13
6 rano siłownia, potem poszedłem oddać krew, niestety okazało się że mam podwyższony poziom leukocytów - pani lekarka nie bardzo wiedziała mi jak ma mi to wytłumaczyć, ale po zapewnieniu że jestem studentem medycyny wrócił jej uśmiech na twarzy pokazała wyniki rozmazu na komputerze i zaprosiła za 3 tygodnie, nawet zaproponowała że jak nie dostanę się od razu na specjalizację żebym zatrudnił się do tego czasu tam. Potem byłem u fryzjera, a raczej barbera powinienem powiedzieć - wysiedziałem się 2h w kolejce ale było warto, świetna atmosfera tam jest. Potem na zajęcia do 17.30. W domu o 19, koleżanka z roku zaakceptowała moje zapro na fejsie może to pierwszy krok do wyjścia z przegrywu, po obczajeniu profilu jeszcze bardziej mi się spodobała. Przeczytałem też bardzo fajny wpis na mirko o związkach, byłych, feelsach itp dał mi wiele do myślenia i motywację do pracy nad sobą. Niestety mało się uczyłem tego dnia.

Dzień 14

Nauka ✓
Siłownia + dieta ✓
#nofapchallenge ✓ 4 dzień

Wstałem po 8, jajecznica. Od 9 nauka do 14, obiad, jazda na fakultet godzinę, fakultet 1.5h powrót 1h. Od 19.30 nauka w sumie do teraz.
Niestety muszę zrezygnować z pójścia na śdm bo w domu pojawiły się dodatkowe wydatki, a ja nie mam nic odłożonego, a 200 zł nie wyczaruję, nawet nie wiem czy starczy mi na karnet na siłkę na ten miesiąc :/ Dobrze że w lipcu już idę do pracy.
Zastanawiam się nad konkretnym ogarniczeniem czasu na wykopie i fejsie żeby w sumie nie spędzać w sumie więcej jak godzinę na tych stronach

Nauka 8h
wykop 2h
facebook 1h
  • 8
@kubica94: Polecam mocno usunąć apkę Fb lub ewentualnie wykopu :) Można zaoszczędzić sporo czasu. Ja zauważyłem po sobie, że w ciągu dnia zyskuję prawie 1.5 h dzięki temu. Pół godziny poświęcam na rozciąganie a godzinkę na jakąś aktywność umysłową :)