Wpis z mikrobloga

@JanuszTypowyMolibdenowy: Wystarczy wejść na wykop by znaleźć a) antysemickie znaleziska b) komentarze nawołujące do mordowania imigrantów (bo przeciętny prawicowiec nie umie wykazać sprzeciwu, nikt nie gani za sprzeciw wobec przyjmowania imigrantów, chodzi o ton wypowiedzi, przynajmniej ja to szkaluje) c) miłość do przeciwnych opcji politycznych

TO JEST TA WASZA TOLERANCJA? Dzięki, wysiadam z tego pociągu.
@eyeti: a) Zdefiniuj "antysemickie znalezisko", antysemickie znalezisko widziałem raz czy dwa razy, zostało zakopane. b) Komentarze o imigrantach pisane są raczej w tonie czarnego humoru, bo skoro nie mamy wpływu na sytuację, to zostało nam jedynie śmiać się. Nie widziałem komentarzy o mordowaniu, nie wiem czy takie komentarze piszą prawicowcy, może robią to neuropejczycy z multikont (jeżeli takie komentarze istnieją)? c) Trudno kochać kogoś, kto opowiada kłamstwa, manipuluje, obraża najwyższe wartości,
@JanuszTypowyMolibdenowy:

1. Zagolopowałem się, fakt - znaleziska na temat żydów a większość komentarzy to już spokojnie można pod antysemityzm podciągnąć. To mnie akurat bawi w prawicy, jechanie po żydach, w większości oparte na przekłamanych prawicowych historiach.

2. Czarny humor? Pięknie tłumaczysz potłuczonych przyjaciół w poglądach. To są jawnie łamiące kodeks karny komentarze. Praktycznie codziennie zgłaszam kilka komentarzy wykopowiczów do takich organizacji jak np. hejtstop i tam już raczej na ten temat