Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ten co wcześniej pisał ze dobrze taguje teraz się #!$%@?? Zastanów się nad sobą :) tymczasem pozdrawiam. Nie mam czasu na głupoty. A post możesz sobie ominąć. Ktoś z tagu #koszykowka właśnie może mieć ochotę na granie a o tym wcześniej nie wiedział. Nie każda informacja z tagu musi Cię interesować tak samo jak mnie nie obchodzą wszystkie informacje z tagu NBA.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: co się #!$%@? skoro jest stworzony tag. Jak Ci nie pasuje to wrzuć #warszawabasket na #czarnolisto i przestań płakać.

tylko ze to wpis nie związany ze sportem jako takim bo nie chodzi o zadne rozgrywki tylko o rekreację


Nie no #!$%@? chęć grania w koszykówkę nie ma nic wspólnego ze sportem jakim jest granie w koszykówkę XDDDDD

Rozumiem jeszcze jakby ktoś używał tagu aby wpieprzać tam 5 postów dziennie dotyczących
@mrboo123: tak to był sarkazm. Chodziło mi dosłownie o to, że to było #!$%@? tagowanie.

@tejotte: no to jak macie #warszawabasket to go używajcie. I tylko jego. Podejrzewam, że jakieś 1000 osób z WWA też gówno obchodzi, że klepiecie w piłkę. Macie tag który opisuje i porządkuje te zawołania a i tak wrzucacie inne które robią burdel. #logikarozowychpaskow

I czarnolisto na #warszawskibasket gówno mi da jak obok lecą tagi które
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: To trzeba było napisać że jest to #!$%@? tagowanie już wtedy. Może zaoszczędziło by Ci to o jedno kliknięcie więcej w Twoim życiu. #!$%@? myślałem że na fejsie są dziwni ludzie, ale tutaj to już przechodzi ludzkie pojęcie. Nie mam czasu na dyskusje o jakimś #!$%@? tagu. Miłego wieczoru ekspercie od tagów :)