Wpis z mikrobloga

O ile lubię telefony z dużym ekranem to nowy #xiaomi mi max ma ekran 6,44 cala. Przecież to już tablet jest, jak z tego dzwonić? A więc z ciekawości #ankieta . Jaki ekran jest dla was optymalny?
#telefony #pytanie
Vittu - O ile lubię telefony z dużym ekranem to nowy #xiaomi mi max ma ekran 6,44 cal...

źródło: comment_XryucKrLyQ2b27iRw1QnDDPsQSWnWcB3.jpg

Pobierz

Optymalny ekran dla smartphona?

  • 4 do 4,5 cala 11.6% (258)
  • 4,5 do 5 cali 36.2% (809)
  • 5 do 5,5 cala 40.5% (905)
  • 5,5 do 6 cali 8.2% (183)
  • powyżej 6 cali 3.4% (77)

Oddanych głosów: 2232

  • 20
@Vittu: Ja już przy 5.5 mam problem z obsługiwaniem telefonu jedną ręką. Tryb jednej dłoni pomaga, ale niewiele: jakoś niepewnie się trzyma telefon obsługując go kciukiem, człowiek ma wrażenie, że zaraz wypadnie z ręki i smsy się w ten sposób niewygodnie pisze.

Kiedyś jak android jeszcze raczkował miałem telefon bodajże 3.5 cala i wtedy było luksio ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Vittu: właśnie przydałby się Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime (ale kto nazwy tam wymyśla ;f) z ekranem 4.7-5 cali. Nawet mogłaby być mniejsza bateria (w sumie ekran mniej prądu by pożarł przy mniejszej wielkości i tak)
@Vittu: A ja sie tak przyzwyczaiłem do 4 cali w srajfonie 5 że następnego kupię SE ( )

Biorę coś większego do ręki to mnie odrazu #!$%@? bierze że nieda się wygodnie jedną łapą obsługiwać. Wiem że to kwestia przyzwyczajenia, ale jak coś mi się sprawdza to po co zmieniać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cuben1ty: plusem redmi note jest duża bateria oraz dobrej jakości obudowa. Ta z mi4c jak czytałem jakaś super nie jest… A Redmi 3 odpada, bo nie ma 801.2ac, słabo bez 5GHz teraz telefon brać.