Wpis z mikrobloga

@Stitch jesteś pewien? Nam na kursie tłumaczył że na motocyklu mogą siedzieć maksymalnie dwie osoby, tak jak konstrukcja przewiduje. Dziecko można wozić ale tylko do 40km/h
  • Odpowiedz
@Stitch pokaż mi stosowny ustęp,bo jakoś tego nie mogę znaleźć. W tym roku weszły przepis że zabiorą prawko za przekroczenie dopuszczalnej ilości ludzi w pojeździe,myślę że motocykl też się zalicza do tego.
  • Odpowiedz
@Stitch: @Kick_Ass: Na moto może być tyle osób, ile wbite w dowód, niezależnie od wieku. Można dziecko wozić obojętnie czy z przodu czy z tyłu, jedyne ograniczenia to max. 40kmh jeśli dziecko ma mniej niż 7 lat i kask dla każdego. Nie ma innych wymogów ani odstępstw - dziecko to też człowiek (chociaż patrząc na gówniaki moich sąsiadów sam zaczynam w to wątpić)
  • Odpowiedz
@MotoKubaPL z tym czy z przodu czy z tyłu to też chyba tak nie do końca, masz zachować szczególną uwagę i kontrolę nad dzieckiem, z tyłu to zaraz uśnie..ją swojego młodego sadzam z przodu ,obejmuje dociskamy nogami , a dodatkowo mam rozpórkę na kierownicy wiec ma za co złapać.
  • Odpowiedz