Wpis z mikrobloga

#dzesternaredukcji
Przyszła kolej na następną miesięcznice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualna waga: 92,7 kg
Od początku roku schudłem: 13,8 kg

Nadal cisnę około 2000 kcal - w dni nietreningowa (obecnie to są 2 dni w tygodniu).
W dni treningowe wygląda to tak 2000 kcal+ banan przed, mleko czekoladowe po i w zależności jaki dystans kręcę to jakiś baton, izotonik itp itd.

Czerwiec będzie podsumowaniem moich treningów na #szosa i jednocześnie moim debiutem na zawodach(cyklo sopot), założenia na wyścig- nie być ostatnim! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykują się w lipcu następne dwa wyścigi cyklo gniewino i krokowa ( tam będzie hardcore czyli podjazdy pod piekło północy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może uda się do lipca/sierpnia zejść poniżej 90 kg będzie wtedy to moja najniższa waga od czasów gimnazjum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Arturek jeździ jak szalony chociaż zaczyna coś w nim tam stukać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rower #dieta #rowerowetrojmiasto #redukcja
dzester - #dzesternaredukcji
Przyszła kolej na następną miesięcznice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: comment_BFTV2MFbBQT5S0XfNqDVVzixnf5fQUe6.jpg

Pobierz
  • 17
@dzester: obetnij do 1600 w nietreningowe, mała ilość węgli, więcej białka. W treningowe 1800 + podczas jazdy, nawet ich nie licz, chyba, że to jakiś obiad, schabowy i kartofle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@demoos: to bylo po swietach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie to nadal mam ze waga się waha w tygodniu o 2 kg gdzieś :) był nawet dzień kiedy ważyłem 91,8 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzester: Jak liczysz kalorie ? Ja np używałem tych jakichś tam kalkulatorów czy tabelek, ale większy problem miałem z tym, że ta samą ilością kalorii jednego dnia się w miarę najadałem, ale drugiego to było praktycznie o cały posiłek za mało i dałem se siana z liczeniem.
@czupek: Tabelka i waga:) na śniadanie zawsze to samo:) bulka, jajko serek wiejski:) drugie śniadanie to jakis owoc obiad 100 gram makaronu/ryzu/kaszy plus warzywa/mieso/sos zalezy:) no i kolacja to jakaś bulka i serek wiejski lub jakas zupka chińska no ogolnie cos w przedziale 300-500 kalorii :) i nie trzymam sie jakos sztywno tych 2 tyś kcal tylko tak na oko:)