Wpis z mikrobloga

Ej dobra, ostatnio coś ZA CZĘSTO rozmawiam z młodymi, ładnymi dziewczynami, które ewidentnie szukają bolca i którym się podobam.
Pomóżcie mi stworzyć bazę tematów i "zagajeń" do gadania z nimi.
Ja zacznę:
1.Polska reprezentacja uczyniła ostatnimi czasy znaczny postęp
2. Lubisz jezz?
Jakieś pomysły na niebanalne zagadania? Serio chciałbym miło z takimi dziewczynami spędzać wieczór, a nie przelizać się po 5 minutach wspólnego milczenia ;/
#rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tfwnogf
  • 21
@Yigsaw:
Napisałem takie coś innemu Mirkowi. Ale jak tyle przeczytasz to znaczy ze jestes #!$%@? i nie zaruchasz, wiec na wlasna odpowiedzialnosc

tak na prawdę chodzi o swoją psychikę, nic więcej (#!$%@? jak to mądrze brzmi :D) Mając zerowe doświadczenie też nie potrafiłem zagadać, ale nie dlatego że nie wiedziałem co (choć tak mi się wydawało) tylko nie miałem pewności siebie.


Trzeba przestać patrzeć na laski jak na jakieś posągi na
@ToJaZdzich: eee nie no bez przesady, po prostu jak gadka przestaje się kleić i nie ma drogowskazów na nowy temat, to żeby mieć coś pod ręką, żeby nie było za dużo niezręcznej ciszy ;x chill out
@keisut: no w 90% przypadków to jest #!$%@? pomysł, bo a) nie będę znać b) powie, że nie wie / nie ma xD bo to laska, one nie mają nieczego ulubionego
@ToJaZdzich: nie grozi mi friendzone od nikogo xd po prostu nie chcę wypaść na typa, który nie ma języka w gębie xD ostatnio siedziałem w milczeniu z laską 5 minut, przelizałem ją i znowu 5 minut w milczeniu xd
@Yigsaw: ze szlaufami to zawsze gadam o klubach, drinkach, komentuję ich wygląd, o tym jak faceci mają #!$%@? a laski dobrze no i różnych dziwnych akcjach jakie mi się przytrafiały po pijaku w drodze do domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yigsaw: Uwaga rzucam tekstem "Czy uważasz, że wybieranie helu jako gazu osłonowego podczas spawania w pozycji sufitowej jest istotnie lepszym rozwiązaniem aniżeli wybór znacznie tańszego argonu?"