Wpis z mikrobloga

@walter-pinkman: Matt też kiepsko według mnie. Wygląda jakby wpadł tam na chwilę, trochę zagubiony, wyciszony. Ten drugi za to drze się ciągle tym swoim denerwującym głosem i na siłę chce być fajny. Wszyscy wiedzieliśmy, że to nie będzie to, ale spodziewałem się, że taki gigant jak BBC będzie wiedział jak sobie poradzić z problemem i wezmą kogoś przyzwoitego.
@konsumpcjusz @Bialy_Mis: Karabiny już były. Samoloty. Nic nowego.Prowadzący faktycznie psują program. Może tyk jak mieli w planach byłby Guy Martin to by wzięło jakby Niemka wyluzowała. Pościgali by się w każdym odcinku choćby i na Nordschleife. To by było coś. Ciężko coś wymyślić nowego po tamtym Top Gear. Ale Martin nie chciał pewnie, bo jest jaki jest, a Evans kładzie program.Zobaczymy jak będzie, ale ja już dawno wiedziałem, że ta ekipa
@konsumpcjusz: @walter-pinkman: rudy straszny jakby próbował na siłę być śmieszny i głośni jak clarkson tylko mu nie wychodzi bo #!$%@?ąco piszczy, do niego się chyba nie przekonam niestety a matt nie ma doświadczenia w czymś takim ale na pewno bardziej tam pasuje jak evans.