Wpis z mikrobloga

Ćpunoporadnik, sami możecie coś poradzić bo ja rzadko stimy jem, a czasem po prostu MUSZE:

Opowiadam na te wszystkie pytania typu "a co to jest taka niby amfa no ale mocniejsze to bylo itp" bo duzo tego. To są zamienniki (lub nie) amfy/apvp.
Piszę z własnego doświadczenia więc opisujcie co tam chcecie.

Z LEGALNYCH tego jest dużo.

Protip: BEZ BENZO #!$%@? nie podchodz bo po tygodniu będziesz się bal własnego cienia xD jak po Alfie

Pv4 (i chyba pv8)

Podobno #!$%@? wątrobie, jadlem miesiąc, krechy 80mg.
Niby fajnie, mocniejsze niż amfa ale mi się te schizy nie podobały (na hr piszą że ich nie mają). Bez etizolamu bym się tego bral, ale mam jeszcze pół litra eti w glikolu to testuje.

4fmph - kupujesz grama za 60zl a wciagasz 15mg żeby mieć MOCNO więc wydajne gowno. Niby te 15mg to już tak dużo że ciśnienie itp ale ja się czułem spoko nawet po 30 ( ale ja mam ZAWSZE od #!$%@? benzo bo nie chce zeby mnie coś #!$%@? straszylo bo pracuję tylko na nocki i często musze być sam. na zewnątrz, a mam mroczny klimat , chaszcze itp. - nie nie jestem cieciem #!$%@?)
4f działa lekko i łagodnie, nie daje #!$%@?, mi się podoba. Fajne się po tym gada z ludzmi, uczy, pracuje, podrywa kolezanki xD
Protip: nie będzie po tym tak mocno i fajnie jak po amfie a o dziwo bardzo polubilem.

Hexen - różne opinie (w tym skrajnie negatywne), mi się podobało bo mała kreska już #!$%@? z butów duzo mocniej niż dobra feta z tora. Podobno pusta, tępa stymulacja , ale jakbym miał brać kilka gramów to chyba hexa właśnie. Niestety miałem styczność kilka kresek bo byłem głupi i się pozbyłem. Może faktycznie po dłuższym braniu jest do dupy? I znowu bez benzo był nie bral bo sypniesz za dużo i jest ciężko.

2-fa / 3-fa (mogłem pojbac nazwy) - nie brałem ale chyba czas na to bo ziomek pisał ze z całej tej listy najlepsze i bez schiz i mozna bez benzo.

#nibyporadnik #narkotykizawszespoko
  • 8
@Doomey: etizopam rozpuszczone w gliolu (odpowiednik alpry) mam duzo za duzo, ok 50zl za 50mg (50ml), dawka dla chilla to 0,5ml ale zeby przebic stima to 1ml lub 2ml.zalezy czy chcess isc spac czy pozbyc schiz. Legalne rc benzo, chyba najlepsze.

Klonazepam itp ci psychiatra nie da, nie licz na to.