Wpis z mikrobloga

  • 1114
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chcialamdobrze: a ona napisała, że się nie myje czy, że się nie kąpie, bo to zasadnicza różnica.

ja przez kąpiel rozumiem dokładne i długie mycie całego ciała i jak się nie pocisz i nie brudzisz to faktycznie wystarczy co 2 dni.

myć się trzeba natomiast codziennie.

ja teraz raz dziennie się myję i raz dziennie kąpię :)
  • Odpowiedz
@dreaper: pisała, że się nie myje...i porównała codzienne mycie do czyszczenia kubków octem ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest tak obrzydliwe, że szkoda strzępić ryja...
a wejście chociaż na 2 min pod prysznic to moim zdaniem podstawa. Ale nie, jej to skórę wyżera, bo dla niej prysznic = szorowanie domestosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pollya: wejdź na jej profil i
  • Odpowiedz
@Chcialamdobrze: Przeczytałam właśnie... Cóż, z większą głupotą niż tekst, że codzienne mycie szkodzi skórze to jeszcze się nie spotkałam. I to od różowego paska! Przecież to właśnie różowe doskonale wiedzą, że odpowiednie preparaty nie wysuszają skóry, a nawilżają i czynią inne, fajne cuda, a takie nie myte ciało zatyka pory. Nie mówiąc już o tym, że do dziś myślałam, że każdy różowy paseczek po prostu lubi czuć się odświeżony i
  • Odpowiedz
@DBF2B: Jestem w stanie sobie to wyobrazić, bo jeżdżę codziennie autobusami. ;P I nikt mi nie wmówi, że po paru dniach jest człowiek super czysty i odświeżony nawet jak nie ma fizycznej pracy.
  • Odpowiedz
@Pollya @Chcialamdobrze: chyba zyjemy na innej planecie, bo co wsiade do autobusu to zapach jest neutralny, niezalezny od pory roku. jedynymi wyjatkami sa hardkorowe żule albo panienki uzywajace p---------j ilosci tanich perfum ktore czuc na kilometr. musicie byc albo przeczuleni, albo celowo obwachiwac innych zeby wyczuwac takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@dreaper: chodziło o prysznic (nawet krótki) lub kąpiel we wannie czy w czymkolwiek. Człowiek poci sie cały czas, cały czas wytwarza łój. Sorry, ale jak laska mowi, ze nie musi sie myć codziennie to ręce opadają. Miejmy nadzieję, że chociaż psiochę myje podczas okresu regularnie, bo inaczej to autentycznie wspołczuje otoczeniu, które musi wąchac ten eklektyczny mix potu, krwi i moczu, resztek kupska wtartego w skórę papierem oraz perfum.

Ja
  • Odpowiedz
@DBF2B: niektórzy są przyzwyczajeni do smrodków jak za długo w nich przebywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio to zazdroszczę, w którym mieście ludzie tak bardzo dbają o higienę? aż się chyba przeprowadzę
  • Odpowiedz