Wpis z mikrobloga

  • 1114
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@900907: to aż taka słaba pamięć u Ciebie :D pamiętaj, na mirko nic nie ginie, szczególnie jak było na głównej. każdy może przeczytać komentarze, w których twierdzisz, że mycie niszczy skórę xD i że się nie myjesz.
a jak nie pamiętasz to wejdź na swój profil (strona 2) i poczytaj co SAMA PISAŁAŚ kilka dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To, że się nie pocę i nie brudzę jak świnia i nie mam potrzeby dzień w dzień niszczyć swojej skóry.


@900907: Przecież jest cała dyskusja o tym, dość jasno wynika z kontekstu.
  • Odpowiedz
@900907: Z całym szacunkiem do OP'ki - jak wy, znawcy, oceniliście że te nogi są "zgarbne"?

Przecież tu nic nie widać. Rozmiar uda zasłonięty kartką, kolano (czy noga prosta) zasłoniete drugim, zgiętym - łydka i ogólny kształt niewidoczny przez - atrakcyjne co prawda, ale maskujące - pończochy.

Sęk w tym że może 5% kobiet na świecie nie byłoby w stanie ustawić się dobrze do takiego zdjęcia, by wyjść z porównywalnym
  • Odpowiedz
@900907: Uff, myślałem że będziesz kolejnym różowym, wojującym na każdy komentarz który nie jest stulejskim jaraniem sie.

Zdjęcie fajne, lubię takie bardzo - ale oceny nie da się wystawić żadnej na Twój temat.
  • Odpowiedz
To chyba przeznaczenie ;)


@900907: Wątpię. Miałem w życiu kilka dziewczyn, nie mam stulejki i nie szukam dziewczyn przez internet - niech Cię nie zmyli to bordo! Tym niemniej gratuluję nóżek, bo dają radę, może kiedyś spotkamy się nieinternetowo i porównamy dowody z naszymi peslami? Kto wie?

  • Odpowiedz