Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieliście kiedyś tak złamane serce, że nie wiedzieliście, co zrobić? Po 10 latach mąż odszedł ode mnie, bo zakochał się w dziewczynie z pracy... której nawet o tym nie powiedział. I która ma chłopaka. I która jest od niego (i ode mnie) młodsza o 7 lat. Od 3 miesięcy budzę się z płaczem, ale potem jakoś udaje mi się przetrwać dzień. Nie mogę spać i nie jem zbyt wiele, ale staram się nie dać po sobie poznać, że coś się dzieje. Nie wiem tylko ile jeszcze będę tak trwać, bo to nawet nie jest życie, tylko funkcjonowanie od dnia do dnia. Nie jest lepiej, ale powiedzcie mi, że to kiedyś minie. Musi minąć, prawda?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
Anon: Mieliśmy - życie. Twój mąż przynajmniej był wobec Ciebie uczciwy. Większość najpierw by się zaangażowała w romans, z fizyczną zdradą włącznie, a dopiero potem ewentualnie kończyła aktualny związek.

Tak czy inaczej to bardzo smutne i przykre, co Cię spotkało. To niczyja wina - zdarza się, że z którejś strony uczucia wygasną albo pojawią się do innej osoby. Ja właśnie kończę wieloletni związek - nie z powodu kogoś z zewnątrz, uczucia
Anon: A czy nie wydaje się wam, że faceci w pewnym wieku mają kryzys i im #!$%@?? Nowa laska jest ciekawsza bo jest nowa, młodsza, niezdobyta. Nie trzeba się zobowiązywać i nie będzie "na zawsze", tylko na jakiś czas, aż do następnej. I dopiero kiedy będą mieli 40 lat będą chcieli się ustatkować i nagle pomyślą "hej, czemu to #!$%@?łem?". Nie jest tak? Jakoś ostatnio w moim otoczeniu wysyp takich panów
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem, że łatwo to pisać, ale zapomnij o nim. Skoro Ciebie nie docenił to znaczy że nie był dla Ciebie. Na razie nie szukaj nikogo na siłę, zajmij się zadbaniem o siebie, abyś mogła wypocząć . Wychodź do kina, czytaj książki, spotykaj się ze znajomymi, może ćwiczenia i bieganie. Nic straconego i trzymaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)