Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie tak, że boicie się płacić kartą?

Ja zawsze coś kupując, mam wcześniej wyciągnięte pieniądze albo mam daną sumę w portfelu, że gdyby nagle mi pieniądze z karty wyparowało, mogę szybko zapłacić za to, co kupuję. Boję się właśnie, że idąc z samą kartą jakoś mi tego nie przyjmie i nie będę mógł zapłacić.

#zycie #przemyslenia
  • 6
@DobryProgramista: dlatego w razie co mam drugą, kredytową, na czarną godzinę ;)

Gorzej, gdy na jakimś zadupiuw środku nocy zajechałem na stację (a wyglądała na zajebistą, naklejki visa więc nie przypuszczałem, że się nie da płacić kartą). Zalałem do pełna, ucieszony idę do kasy a tu zonk, nie ma terminala... pół godziny jechałem do najbliższego bankomatu pytając co parę kilometrów pijanej młodzieży wracającej z imprez jak tam trafić.
@DobryProgramista: właściwe podejście.

Pracuję w sklepie spożywczym i powiem Ci, że osoby którym wyskakuje odmowa na terminalu zawsze burkają pod nosem 'to jest niemożliwe, przecież mam w #!$%@? pieniędzy na koncie', albo 'macie jakiś #!$%@? terminal że odmawia transakcji', a nie mają nawet 10zł przy dupie, zostawiają zakupy i niestety już nigdy nie przyjeżdżają.