Wpis z mikrobloga

@CzuowiekPor: no wlasnie ta nauczycielka zajebiscie tłumaczy, pamietam wszystko co robilismy od początku roku, za to matmy sprzed roku nic a nic nie pamietam, na dodatek mówiła ze ona nie umie matmy wiec bedzie z nami tylko podstawę robic XD (klasa podzielona miedzy rozszerzonym angielskim i matematyką)
@Bialy_Mis: Doczytałeś do końca? Skoro poprawiałam wszystkie sprawdziany, a ta w czasie nie umie ich sprawdzić (zwlekała ponad miesiąc ze sprawdzaniem, kiedy był juz czerwiec) no to chyba nie moja wina, ostatecznie wyciągnęłam ocenę na 3, ale ona znana jest z tego w miescie ze nie umie matmy, do czego sama się przyznała
@Crowlek: tylko nie stchórz i nie wybieraj sobie łatwych gówno-kierunków w obawie przed możliwością oblania. Wiele bardzo dobrych uczniów z mojej klasy tak skończyło, mieli obsesje na punkcie dobrych ocen i ostatecznie skończyli w administracji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie raz widziałem dorosłych ludzi którzy ryczeli jak małe dzieci ponieważ oblali jakiś egzamin który można poprawić. Strasznie żałosny widok, takie osobniki w życiu niczego więcej nie osiągną.
@Crowlek: ale wiesz, że w większości przypadków ocena to subiektywne zdanie nauczyciela? Jedynym obiektywnym wyznacznikiem poziomu wiedzy podczas szkoły średniej jest matura. Z wymagającym nauczycielem równie dobrze byś mogła mieć 2.
@MaIutkiCzlowiek: może i tak, a może to po prostu dzięki nauczycielowi zaczęłam się bardziej do tej matmy przykładać, przestałam traktować ją jak zło wcielone i najważniejsze - zaczęłam ją lubić c: