Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Krótko o sobie.Mam 37 lat. Pół roku po rozwodzie ,dwójkę dzieci.Po opłaceniu alimentów, zostaje mi kase na opłaty zapłacenie mieszkania i życie.

Teraz do konkretów.Pare tygodni temu ,no prawie dwa miesiące temu poznałem dziewczynę.Jest młodsza o 11 lat.Rozumiemy się świetnie,taka panna do tańca i różańca.Ma prace zarabia nawet lepiej niż ja.Bez dzieci,panna.
Teraz pojawiają się moje dwa "ale..."

1. Różnica wieku,11 lat. trochę zastanawia mnie to jak to będzie później.C zy różnica wieku nie za duża?!

2.Powiem tak,lubie szczupłe kobiety.Do tej pory miałem właśnie taki, szczupłe.Aktualna panna waży 90kg przy wzroście.Przed dwoma laty umarła jej mama wpadła w depresję i odbiło się to na wadze.Czy przeszkadza mi jej nadwaga?Tak.Dwa lata temu miała 73kg.Od ponad dwóch miesięcy walczy z nadwagą.Dieta ,siłownia i bieganie.Zrzuca około 2,5 kg na miesiąc.

No i teraz co robić? Przecież nie powiem żeby przyszla za sześć miesięcy jak schludnie.Z drugiej strony dać szanse?Też nie chciał być dupkiem który ją zwodzi.Z kolei ta nadwaga.... mam sieczke w głowie :(

Co robić?

Z góry dzięki za konstruktywne uwagi/rady.

#niebieskiepaski #rozowepaski #feels #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nooo, Ty to na pewno będziesz wiecznie szczupły, z bujną czupryną i bez zmarszczek. Jeśli za 10 lat, o ile jej się utyje z racji wieku, zamierzasz ją rzucić z tego powodu, to zrób jej przysługę i nie marnuj jej czasu już teraz. Dlaczego masz się zmuszać do bycia z kimś, kto Ci się nie podoba i na pewno też nie będzie po kres czasów młody i piękny.
  • Odpowiedz
Koment: Przy pierwszym wrażeniu dla faceta nie ma znaczenia, czy dziewczyna ma małe piersi czy nadwagę, tylko jej wygląd ogólnie. Jeśli taka ci się podoba, to spotykaj się z nią i nie patrz na różnicę wieku, czy kilogramy :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Nevertheless
  • Odpowiedz
Anon: 90 kg to i dla faceta jest dużo. No ale coś za coś- przynajmniej jest młodsza i jest panną. Wiadomo, waga nie jest atutem, ale zawsze można próbować wprowadzać działania naprawcze, tylko tak jak piszesz, nie wprost. Można przypadkiem wyciągać na rower, bieganie, czy też siłkę, albo wymagać zdrowych, chudych obiadków.

Z resztą zawsze można brać tyleż starszą od siebie, ale o normalnym ciężarze :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na Twoim miejscu to bym się zuchwale nie zastanawiała czy łaskawie brać sobie dziewczynę młodsza o 11 lat, wybrzydzajac na jej wagę ;)

Na Twoim miejscu to ja bym się martwiła czy młoda dziewczyna świeżo po studiach i z dobrą praca będzie raczyła chociażby spojrzeć pod kątem związku na 40-letniego rozwodnika i alimenciarza że słabo płatna praca ;)

Trochę samokrytyki
  • Odpowiedz
@Klofta: przeciez nie o jej nadwage czy niedowage chodzilo w moim komentarzu, ona ma o wiele wiecej zalet zyciowych w przeciwieństwie do niego wiec niech nie zaklada, ze zwiazek badz nie zalezy od zaakceptowania jej wagi
  • Odpowiedz
46c4a08cae: @shyvana

Po twoim poście mam wrażenie że muszę się cieszyć że ktoś na mnie spojrzał,mimo mojego wieku i sytuacji życiowej.Otoz nie, już wolę być sam jeżeli miało by mi z związku z kimś coś mi w nim przeszkadza.A wmawianie sobie że mam tyle "wad" że powinien się cieszyć że mam kogoś u mnie nie przejdzie.
To już wolę być sam.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Nevertheless
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znajoma z pracy schudła niedawno w 4 miesiące 12 kg, wygląd zmienił się jej o 180 stopni. Jeśli jesteś na tyle "płytki", że to dla Ciebie problem teraz (domyślam się, że już narobiłeś dziewczynie nadziei), to lepiej ją rzuć, Młoda jest, znajdzie sobie kolesia, który ją zaakceptuje.
  • Odpowiedz