Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam.
Krótko o sobie.Mam 37 lat. Pół roku po rozwodzie ,dwójkę dzieci.Po opłaceniu alimentów, zostaje mi kase na opłaty zapłacenie mieszkania i życie.

Teraz do konkretów.Pare tygodni temu ,no prawie dwa miesiące temu poznałem dziewczynę.Jest młodsza o 11 lat.Rozumiemy się świetnie,taka panna do tańca i różańca.Ma prace zarabia nawet lepiej niż ja.Bez dzieci,panna.
Teraz pojawiają się moje dwa "ale..."

1. Różnica wieku,11 lat. trochę zastanawia mnie to jak to będzie później.C zy różnica wieku nie za duża?!

2.Powiem tak,lubie szczupłe kobiety.Do tej pory miałem właśnie taki, szczupłe.Aktualna panna waży 90kg przy wzroście.Przed dwoma laty umarła jej mama wpadła w depresję i odbiło się to na wadze.Czy przeszkadza mi jej nadwaga?Tak.Dwa lata temu miała 73kg.Od ponad dwóch miesięcy walczy z nadwagą.Dieta ,siłownia i bieganie.Zrzuca około 2,5 kg na miesiąc.

No i teraz co robić? Przecież nie powiem żeby przyszla za sześć miesięcy jak schludnie.Z drugiej strony dać szanse?Też nie chciał być dupkiem który ją zwodzi.Z kolei ta nadwaga.... mam sieczke w głowie :(

Co robić?

Z góry dzięki za konstruktywne uwagi/rady.

#niebieskiepaski #rozowepaski #feels #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: tez kiedyś byłam z takim debilem 11 lat starszym, który "dal mi szanse mimo tego jak wyglądam" :) zniszczył mi psychike, ale jest nadal przegrywem, a ja osiągami sukcesy. Daj jej spokój, są amatorzy większych kształtów ;)
@MrocznyBrokul: no tak, 40 letni alimenciarz i rozwodnik zastanawia sie czy oplaca mu sie brac mlodke z fajna praca ale przy kosci, powiedz mu prawde w prosto w oczy i nozyce sie odzywaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby to ta dziewczyna miala dziecko kazdy wykopek by powiedzial, ze nie zaczyna sie gry od cudzego save'a. Ale jak sytuacja sie odwraca to oczywiście dziewczyna ma klekac i dziekowac
@Shyvana: Czytanie wpisów żeńskich stulejarzy to moje hobby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna ma 26 lat i 90 kilogramów, więc pewnie wygląda na znacznie więcej i raczej ciężko ją nazwać "młódką" i "przy kości". A ty robisz z niej modelkę VS i jakieś bóstwo. xD Spójrzmy prawdzie w oczy, żaden szanujący się facet (bez jakichś chorych fetyszy) nawet nie spojrzy na takiego grubasa. Nawet OP, który jest
@MrocznyBrokul: zadna szanujaca sie kobieta nawet nie spojrzy na faceta 11 lat starszego, z byla zona na karku i alimentami pochlaniajacymi większość wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
90kg jej matrymonialnie nie przekresla bo i sporo jest amatorow takich ksztaltow. A jak bedzie odczuwac potrzebe to moze (oczywiscie nie musi) je zrzucic.
Op raczej nie odmlodnieje, dzieciakow sie nie pozbedzie a i na rewolucje zawodowe tez troche pozno.