Wpis z mikrobloga

Jeśli #aferasamolotowa to i też #bagiety, a te tylko jako #bagietyzfurgonety! Mircy i Mirkówny z #wroclaw, robie małe rabatowe #rozdajo! Zaplusuj ten wpis do 24.00 dzisiaj(30.05), a wezmiesz udział w losowaniu dwóch zestawów(2 x dowolna bagieta w każdym) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz tego, każdy kto zaplusuje wpis otrzymuje 15% zniżki, po okazaniu nicku przy zakupie ;) Zielonki nara do maka na mielone.
marcin0208 - Jeśli #aferasamolotowa to i też #bagiety, a te tylko jako #bagietyzfurgo...

źródło: comment_Knqtq9rMFyjbACB6dQNDFdx3h3f1VF4G.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@marcin0208: często u Was bywam ( pracuję w biurowcu dominikański) i mam tylko jedną uwagę, a mianowicie moglibyście używać mniej słodkiej bułki, albo mieć do wyboru inne. Większość osób z mojego otoczenia na to zwróciło uwagę. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@marcin0208: mirkujo i jeść dajo? To wpadnę, nawet bez rabatu, BO MNIE #!$%@? STAĆ. Ale jak dacie za darmo to zjem za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż taki bogaty nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daro2822: powyżej w komentarzu masz mapkę, to jest samo centrum wro, jak znajdziesz w Google Bagiety z Furgonety to bedą wskazówki dojazdu z Google maps ;) jesteśmy otwarci od 9 do 16 ;)
  • Odpowiedz