Wpis z mikrobloga

a jest członkiem partii rządzącej mówiącej o dekomunizacji?


@steemm: Której coś jakoś zrobić nie chcą, a ciągle o niej mówią( ) Ja ogólnie mam bekę, że rzekomo "komuna upadła". A tu ciągle takie kwiatki. Jedyni kurde normalni z jajami u władzy to było SLD, poprzednio PZPR. Pozostałe to jakieś dosłownie dziadostwa, dzieci ułomne z Magdalenki.

  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: w każdej partii jest troche losowców i jet tez tzw CORE.PAd czy gliński byli losowcami. losowcy są bo nigdy nie wiadomo ktos sie dostanie i tyle.
Petru, Pihowicz i pare innych osób to był core. No i jest nim dalej.
Losowcem np jest oszołom ten od teatru.
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: a ja bym wyrózniał
petru, nosiciel teczki balcerowicza. Pihowicz, jej mąż jest w radzie nadzorczej FOR balcerowiczowskiego.... razem z januszem lewandowskim z PO ( dawne kld)
Co w rodzinie to nei zgonie. To jest osoba ze środowiska.
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: ok, tylko czego oczekujesz? Jedynej krystalicznie nieskazitelnej partii? Nie ma takiej.
Polskie postkomunistyczne standardy póki bez problemu dopuszczają to, co na zachodzie nazywa się konfliktem interesów i jest piętnowane, czy to w polityce, czy w biznesie. Z różnym skutkiem oczywiście, ale tam przynajmniej społeczeństwo zna to pojęcie.
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: tu nie chodzi o moje oczekiwania tylko o prawdziwosc faktów i tylko o to.

glinski i dudełę to tam były okruszki na zasadzie robienia kariery, przy okazji tudzież agentura kaczafiego dx
petru i pihowicz należą i zawsze należeli, od kołyski, do establishmentu.
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: no nie do końca, ale na pewno jakieś "plecy" mają, bo zaistnieć w polityce "ot tak" się nie da.

Kiedyś zapytałem babkę z Partii Kobiet, dlaczego feministyczna partia zapozowała na plakacie wyborczym na golasa. Odpowiedziała, że to była dla nich jedyna możliwość zaistnienia w mediach i jakiekolwiek szanse na udział w wyborach. Ostatecznie chyba nawet nie uzbierały podpisów, ale coś w tym jest. Do mediów nie trafia się "z ulicy",
  • Odpowiedz
@wigilius: Niesamowite jest to, jak duży procent tych politycznych świń ma niemiaszkowe/żydowskie nazwiska. Nie piję tutaj do ludzi o zagranicznie-brzmiących nazwiskach, ale cholera tutaj to nie przypadek.
  • Odpowiedz
@CyrekLax: Mało tego, oni się jawnie stawiają po stronie niemieckiej przeciwko polskiemu rządowi, np. Rabiej wczoraj dosłownie usprawiedliwiał i tłumaczył krytyczne słowa Gaucka pod adresem Polski jako uprawnione itp jakby był jego rzecznikiem czy coś...
  • Odpowiedz