Wpis z mikrobloga

@wigilius: raczej chodziło o spady partyjne z bieżącej polityki (głównie z PO). Naprawdę wierzyłeś w to, że powstanie i wejdzie do sejmu partia 100% ludzi "z ulicy", nie będących nigdy wcześniej w polityce?
  • Odpowiedz
@wigilius czyli jednak jak myślałem pisowskie trolle mają straszny problem z odpowiedzią o ludzi z PZPR w pis i muszą odrazu pokazać syndrom oblężonej twierdzy z urojeniami o bolszewikach i jakiś niby idolach neuropy, po za tym pewnie reszta po staremu, jak jarus lubi, dzielić na swoich miernych ale wiernych i resztę która przeszkadza sprawować rządy <3
  • Odpowiedz
@steemm: lol
czyli jednak jak myślałem neuropejskie trolle mają straszny problem z odpowiedzią o swoje autorytety Michniki, Urbany, Jaruzelskie, Kiszczaki itp. i muszą odrazu pokazać syndrom oblężonej twierdzy z urojeniami i jakiś niby idolach pisu, po za tym pewnie reszta po staremu, jak tusk lubi, dzielić na swoich miernych ale wiernych i resztę która przeszkadza w królowaniu europą <3
  • Odpowiedz
@wigilius ja wiem u ciebie problem z argumentami i odpowiedzią na proste pytanie jak robić dekomunizacje mając u siebie komunistycznego prokuratora i działaczy PZPR ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wigilius: no jak tam? Fajnie się propsuje Dudę i Glińskiego którzy byli w UW? Fajnie się popiera zbrodniarza komunistycznego prokuratora Piotrowicza?

Tak, jestem lewackim trollem. Jak zwykle. Kto nie jest z nami, jest przeciw nam.
  • Odpowiedz