Wpis z mikrobloga

@wigilius: po pierwsze, nie rozumiesz znaczenia tego powiedzenia. Po drugie Twoja aktywność skupia się na jeżdżeniu po Nowoczesnej i PO przy jednoczesnym uwielbienia dla PiS. Ale jak Cię rozpykano merytorycznie we własnym wpisie, nagle Cię PiS nie obchodzi. Genialne! Goebbels approved.
  • Odpowiedz
@fidel: kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem? gdzie ja tu piszę coś o pisie? Ciągle ktoś coś wtrąca o pisie... gdzie to moje uwielbienie pisu?
zacytuj mi to uwielbienie!
inaczej uznaję twój wpis za radosne #!$%@?, kłamstwa i manipulacje.
  • Odpowiedz
@wigilius: przejrzałem co wrzucałeś w wykopalisko. Popieranie PiS w sprawie TK, popieranie PiS w sprawie "audytu", Duda na Białorusi to genialny pomysł, Kempa "zaorała" w Sejmie. Nie chce mi się pisać dalej.

Stary, każdy może wejść w Twój profil i Cię rozgryźć w 10 sekund.
  • Odpowiedz
@fidel: #jprd mi chodzi o ten wątek, a ty mi teraz robisz jakieś wycieczki co ja kiedyś gdzieś tam pisałem czy wrzucałem.. a mógłbyś się jakoś odnieść merytorycznie do wątku, w którym się wypowiadasz?
np. na temat słów Petru o tej rzekomej "świerzości i młodości" w kontrze do tej zbieraniny spadów w jego partii z UW, PO i środowiska około Komorowskiego? Czy nie bardzo?
  • Odpowiedz
@wigilius: O, to teraz Cię PiS już interesuje? Jesteś fanem, fanatykiem albo trollem, bo zadziwiająco szybko zmieniłeś płytę :D Mnie politycy UW gdziekolwiek średnio dziwią. Dziwi mnie natomiast krytykowanie spuścizny UW przez partię, która też z niej korzysta. To się kolego nazywa obłuda.

PS. Świeżości. Z "bula" pewnie się śmiałeś, co? :)
  • Odpowiedz
@fidel:
Stary, po pierwsze to nie jest wątek o PiSie, więc trzymajmy się meritum tematu.
Po drugie nie ma we mnie żadnej obłudy ponieważ nie chodzi mi tu o sam fakty bycia członkiem UW, nigdzie tego nie krytykuję.
Chodzi mi natomiast o tą gromadę spadów z różnych partii w kontekście do słów Petru :)
Krótko mówiąc chodzi mi o łgarstwa założyciela partii .N :)

ps. Cóż, nie myli sie tylko ten
w.....s - @fidel: 
Stary, po pierwsze to nie jest wątek o PiSie, więc trzymajmy się ...

źródło: comment_ncYCJ7ON82M8pK7TMTR8rdUqTFoPRHUe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wigilius: Ale jak to nie jest wątek o PiS? Bo Ci tak pasuje z braku argumentów, żeby wybrnąć z zarzutu podwójnych standardów?

Przykleiłeś się jednego twitta i go wklejasz piąty raz. Wszystko kwestia tego co nazwiemy "spadem partyjnym" - to bardzo nieostry zwrot. Przecież z tego twitta można wyjść podczas poważnej dyskusji w 10 sekund i zostaniesz bez argumentów.
  • Odpowiedz
@wigilius: "Korzystamy z pomocy doświadcoznych polityków, żeby dokonać realnych zmian. Przepływy są normalne, proszę pokazać partię gdzie takich nie ma. Jeśli ktoś chce nam pomóc, przecież nie zabronimy mu. Jednoczęnie wciąż ogromna większość posłów oraz działaczy .N to ludzie nowi w polityce i mamy pod tym względem najwyższy odsetek w parlamencie".

W 30 sekund, za to bardziej kwieciście. I to bez wchodzenia w prorządowe linki zależnej i wpotylicę, bo pewnie zaraz
  • Odpowiedz
@fidel: o jej lol bo plusiki takie merytoryczne, logiczno-merytoryczne jak na onecie xD
oczywiście bez ad personam nie mogło się obyć..
..no cóż, to typowe u hołoty od swetru

ps. masz też reżimowe wprost, wyborczą, interię i rp ale wiadomo...
...informacja nieprawdziwa xD
lol żegnam xD
  • Odpowiedz
@wigilius: Mogłeś sobie wybrać względnie neutralnego fana, ale wolałeś wybrać coś innego, byleby wrzucić mnie do do "hołoty".

Plusy są odzwierciedleniem nastrojów. Cieszy mnie, że to coraz mniejszej liczby ludzi trafia propisowski, jednostronny bełkot. UW złe, chyba że w PiS. PZPR złe, chyba że w PiS. Dyrektor banku zły, chyba że w PiS. Tak na każdym kroku. Ręce opadają. "To mój wątek, tu się jedzie po .N" to dokładnie ta metoda.
  • Odpowiedz
Mogłeś sobie wybrać względnie neutralnego fana, ale wolałeś wybrać coś innego, byleby wrzucić mnie do do "hołoty".


@fidel: Względnie neutralny fan od dwóch godzin walczy o dobre imie .nowośmiesznej wyzywa mnie od trolli, fanatyków, goebbelsów i dziwi się, że go nazwałem hołotą od swetru, hehe dobre :)

UW złe, chyba że w PiS

mało Ci wyjaśniać, to może w końcu za tym razem zaskoczy, hehe

nie chodzi mi tu o sam
  • Odpowiedz
@wigilius:

1. Walaczę o nie robienie kurtyzany z logiki. Bo to co tu uprawiasz to czysta propaganda, której fakty nie przeszkadzają. No, ale przecież z Twojego zarządzenia "tu się jedzie po .N".
2. Czy przypadkiem defniując ludzi post-UW jako spady właśnienie dokonujesz ich deprecjacji? Ja ich za spady nie uważam. To tylko Twoja optyka. W mojej optyce obłudą jest za to krytyka ludzi "systemu", chyba że są w PiS. Wtedy to
  • Odpowiedz