Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tez tak macie, ze waszym #rozowepaski wystarczy 1/2/3 razy w ciagu wieczoru?
kiedys mialem takiego rozowego, ktorego potrafilem budzic wacławem w srodku nocy, a ona byla przeszczesliwa z tego powodu. wtedy biłem rekordy, do nawet 10-12 razy w ciagu doby. teraz mam rozowego ktory po dwoch probach mowi ze ja boli
nie mam jakiegos gigantusa maximusa, co prawda gumki sa troche ciasne ale ostatnio kupilem jakies trojany maxi i bylo ok (17 cm here)
ja mam takie libido ze moglbym poswiecic caly weekend na dymanie w kazdym zakamarku mieszkania, ona woli pare razy w lozku i spac.
nie wiem jak to bedzie wygladalo za 10 lat, nie chcialbym jej zdradzac, ale patrzac na szwagrow to oni raczej nie dymają. szwagierki wiecznie naburmuszone, #!$%@? niewiadomo czym (nazywam to syndromem niedopchnięcia)
mamy po 23 lata, myslicie ze za pare lat ona moze sie rozkrecic i bedziemy sie bzikoć czesciej czy raczej nie ma na co liczyc?
#sex #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@Antybabilonia: Onanizowałeś się kiedyś kilka razy dziennie? Nie wiesz, że za 3-4 razem bardzo ciężko w ogóle o jakikolwiek orgazm, bo zwyczajnie nie ma co wypłynąć z beniza i go spowodować?

Nie wystarczy poczekać 2-3 godzinki. Jak masz 2 wytryski rano, to do kolejnego odpowiednio satysfakcjonującego moim zdaniem jesteś gotowy wieczorem.

Zresztą, facetom chuć opada po 1-2 razach. Stąd słynne stereotypy o papieroskach, odwracaniu się do ściany i zasypianiu etc.

Bujdy,
@etkath: Trzy stosunki w ciągu powiedzmy 4-5 godzin można bez problemu osiągnąc. Onanizowałem się najwięcej chyba 4 razy w ciągu dnia xD. No to jeżeli sam bylem w stanie dojść 4 razy, to z partnerką też. Różni są ludzie, może żre afrodyzjaki i wiagrę, partnerka go podnieca, najpierw mogli zaczynać od 2-3 razy, a potem coraz więcej.
@etkath: ehh, róznie z tymi penisami bywa. Ale na 3 się da, bo sam tyle razy osiągałem w jeden wieczór i znajomi też coś koło tego. Więc nie przesadzaj, że ktoś nie może w jeden wieczór czy tam noc 3 razy dojść. Zależy wszystko od organizmu i tego ile trwał stosunek