Wpis z mikrobloga

Jak widzicie dzisiaj mecz Goffina z Gulbisem? David po długiej przeprawie z Almagro (5 setów), natomiast Gulbis jedną rundę miał wolną z powodu kreczu Tsongi, poza tym gładko przeszedłem swoich poprzednich przeciwników. Seppiego jeszcze rozumiem ale Joao Sousa bardzo łatwo się poddał bo tylko po 3 setach. Nie oglądałem żadnego meczu wcześniej więc nie wiem dokładnie w jakiej są dyspozycji.
#tenis
  • 9
@majFriend: warto zauwazyc ze z tsonga przegrywał przed kreczem ale i tak wierze w ernestsa ale moze dlatego ze to jeden z moich ulubionych zawodników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majFriend: Gulbis to chimeryk, raz gra, raz nie gra. Ma wielki potencjał ale zmarnowany. Nigdy bym na niego nie postawił z czołowym zawodnikiem takim jak Goffin, który jest jego przeciwieństwem, zawsze gra solidnie.
@midq: nie no Tsonga przecież prowadził 5-2 z Gulbisem, aż musiałem sprawdzić czy się nie mylę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FX_Zus: Goffin solidny to i owszem jednak Gulbis raz na jakiś czas potrafi się spiąć i zagrać na bardzo wysokim poziomie. Dojście do 1/8 to już powinien być dla niego sukces. Wie że nie ma nic do stracenia już teraz a z takimi zawodnikami gra się
@majFriend: No jakby wszystko trafiał (ma moc), to i pewnie mecz mógłby wygrać, ale jak coś nie pójdzie po jego myśli, to szybko się zniechęci, podda. Taki jest Ernest, przynajmniej w moich oczach:) A i pewnie znowu będzie narzekał na ból pleców.