Wpis z mikrobloga

Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.

Nie można wprowadzić nic na czym mógłby skorzystać ktoś "nieuprawniony".

Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 269
  • Odpowiedz
wynaturzeń


@DeXteR25: Mógłbyś wytłumaczyć, co to jest wynaturzenie, i dlaczego jako takie kwalifikujesz gejów? Bo, że odstają od normy to się zgodzę, no bo jest ich mniejszość, więc siłą rzeczy są "marginesem", ale ciekawi mnie to "wynaturzenie".
  • Odpowiedz
  • 4
@Aerials: No to trochę przykro, ale z powodu, że nie da się "pomóc" wszystkim, mamy nie pomagać nikomu?
Jesteś w stanie podać jakieś negatywne skutki utworzenia dnia rodzica? Mowa tu oczywiście o obchodzeniu go w szkołach itd.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Odbiegające od normy to się zgadzam, ale chyba wiesz, że to natura tworzy takich ludzi, więc ciężko by oni byli niezgodni z naturą? Podstawowa logika, wam to trzeba wszystko tłumaczyć od podstaw. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładem chociażby zjawiska homo pośród zwierząt. Nie wspominając już o tym, że to, iż coś jest przeciwko naturze nie świadczy o niczym złym. Latanie samolotem jest przeciwko naturze


Nie wiem
  • Odpowiedz
@Howea: "bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie. " - jest teraz jakiś zakaz wpisania geja do testamentu?

"Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny" - czemu zamiast? to może właśnie jest problem, że ktoś miałby coś stracić, nie lepiej po prostu dodać kolejny dzień? Coś jakby siatkarze się oburzyli że idą ME w piłkę nożna i żądali
  • Odpowiedz
@Zwanek: Przeraża mnie wasza poprawność polityczna. Negatywnym skutkiem byłby z pewnością wrzask feministek, które na pewno nie życzą sobie zlikwidowania Dnia Matki XD
  • Odpowiedz
Odbiegające od normy to się zgadzam, ale chyba wiesz, że to natura tworzy takich ludzi, więc ciężko by oni byli niezgodni z naturą. Przykładem chociażby zjawiska homo pośród zwierząt. Nie wspominając już o tym, że to, iż coś jest przeciwko naturze nie świadczy o niczym złym. Latanie samolotem jest przeciwko naturze, i przeciwko grawitacji.


@JakisTakiNick: Tak. Zboczenia do latania samolotem porównywać. Tylko lewacki umysł może coś takiego tworzyć. Proszę Cię. Gdyby
  • Odpowiedz
@Zwanek: Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy komuś coś odebrać. Tak jak pisał kolega wyżej - dołączmy do kalendarza "dzień rodzica", zostawmy w spokoju stare święta.
  • Odpowiedz
@Howea:
Być może wiem, o co chodzi w prawackim rozumowaniu, więc postaram się Ci to wytłumaczyć.

Lewacka logika: nie róbmy tego, bo będzie przykro grupie X i tamtego, bo będzie przykro grupie Y. Promujmy zachowania i sytuacje nieoptymalne z punktu widzenia państwa i społeczeństwa, bo takie rzeczy się zdarzają, a my nie chcemy, by ludziom, których dotyczą, było przykro.

Wg prawaków, to może być po prostu równanie w dół. De facto
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Proponuję dzień kobiet i mężczyzn zastąpić dniem płci, żeby nikt nie poczuł się dotknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aha, no i dzień dziecka jest trochę krzywdzących dla par, które nie mogą mieć dzieci. Wnoszę o usunięcie go z kalendarza.
  • Odpowiedz