Wpis z mikrobloga

Logika prawaków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Nie można wprowadzić związków partnerskich, które byłyby ułatwieniem życia dla tysięcy ludzi, bo przypadkiem jakichś kilku gejów mogłoby skorzystać i dziedziczyć po sobie.

Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.

Nie można wprowadzić nic na czym mógłby skorzystać ktoś "nieuprawniony".

Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 269
@antychrust: Zadałeś pytanie, to ci odpowiedziałem

Jeżeli jakieś święto, czy dzień cię nie dotyczy, czy nie interesuje, to go nie obchodzisz.

Oczywiste w przypadku dorosłych, ale wytłumacz to małemu dziecku.
Pierwszy raz spotykam się z koncepcją zastąpienia dni matki i ojca dniem rodzica, ale nie ukrywam, że wygląda mi to na całkiem fajny pomysł.
Nie można wprowadzać zmian w świętach np. zamiast Dnia Matki i Dnia Ojca robić Dzień Rodziny, żeby nie robić przykrości dzieciom i rodzicom z niepełnych rodzin, bo przypadkiem jakichś dwóch gejów mających dziecko mogłoby na tym skorzystać.


@Howea: no ale nie przesadzajmy z tym sprawianiem przykrości. Tak to każde święto można by zmienić na bardziej neutralne. Czy Dzień Dziecka sprawia rodzinom bezdzietnym, lub rodzinom, które straciły dziecko przykrość? Sprawia, więc co