Wpis z mikrobloga

@quakeone: Ehe, bo na pewno nikt nie dopilnował, żeby nie dało się podglądać czyichś prywatnych rozmów na oficjalnej fejsbukowej appce.
Już chyba łatwiej by było przechwycić hasło keyloggerem (albo snifferem być może) i zobaczyć z innego urządzenia, albo zainstalować RAT na komórce, o ile istnieją mobilne. Pewnie nie.
Już chyba łatwiej by było przechwycić hasło keyloggerem (albo snifferem być może) i zobaczyć z innego urządzenia, albo zainstalować RAT na komórce, o ile istnieją mobilne. Pewnie nie.


@McSayerPL: to akurat wiem bo ogarnialem keylogerem takie rzeczy, jakiego darmowego keylogera na win 8.1 polecasz teraz? xD
@quakeone: "coraz więcej januszy pcha się do hackingu, mam nadzieję, że wejdzie nowa ustawa..."
A na serio - jeśli to w celach dowiedzenia się o bolcu na boku - załóż, że tak jest. Jak jej nie ufasz to rzuć to fcholerę. Jak chcesz się uczyć IT sec, to nie zaczynaj od "jak zaimponować kumplom z gimbazy" tylko od zera. Od programowania, administracji, potem przejdziesz do security. Ja tylko tu zostawię "stagefright