Wpis z mikrobloga

Kupując na #allegro jestem bardziej niepewny niż kupując na #alliexpress u Chińczyka po drugiej stronie globu bo na Alli napiszesz: "I not receive my box, pls back money" i zwróci ci Alli hajs bez #!$%@? a na allegro?

- musisz zgłosić sprawę na policję
- policja musi wszcząć postępowanie po 2 miesiącach
- musisz wtedy wysłać list do allegro z informacją o wszczętym postępowaniu
- musisz wysłać parę innych dokumentów w razie akceptacji refunda i czekać 120 dni. 120 DNI #!$%@?.

Szkoda, że używek gier na konsolę nie da się kupić na Allegro.

#!$%@?ć polskie usługi.
  • 8
@Zwanek: Nie widzę żadnych ale fajnie byłoby gdyby był jakiś odpowiednik Alli tylko, że z grami. Jedynie co mi przychodzi do głowy to Ebay i gry z Hong Kongu tylko, że nówki ale w lepszych cenach niż u nas choć z tym kursem dolara to raczej już nie.
@RedDeadSalvation: Delikatnie chciałem zasugerować, że napisałeś Allegro, zamiast Aliexpress. Teraz chyba już za późno na edycję ;d
A co do używanych gier konsolowych, to jedyną sensowną alternatywą dla Allegro, wydają się być lombardy. Są też niby sklepy, które skupują używane gry, regenerują je i sprzedają, ale tego tematu nie ogarniałem.
@RedDeadSalvation: Ja tam kupuje 90% rzeczy na Allegro ze sklepów lub jakiś kont firmowych, także problemu nie ma, ale faktycznie przy zakupie czegoś droższego od innego fizycznego zawsze jest ryzyko. Kiedyś prawie straciłem 700zł, ale w końcu po 3 miechach odzyskałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Okazało się, że typ wystawił od kolegi z konta aukcję, kasę wziął i myślał, że mu się