Wpis z mikrobloga

Ej, tak sobie pomyślałem, bez urazy @Evenstar @gwiezdna @kate1990 i inne różowe paski, które tutaj miało być okazję rozszarpywane, że niektóre wykopki to naprawdę przesadzają ... bo fakt, jesteście ładne dziewczyny, ale naprawdę jak się wyjdzie z domu to na każdym kroku widzi się fajne dziewczyny, wiec to mega podniecanie się jest trochę ... niezdrowe. Czasem naprawdę sobie myślę, że niektórzy siedzą pozamykani w lochach i piwnicach ... :I

#oswiadczenie #mowiejakjest #rozowepaski #atencjarozowychpaskow #gorzkiezale #przemysleniaezgystencjonalne
  • 76
@LubieDlugoSpac: No bo to jest tak, że tutaj dziewczyny są łatwo dostępne, bo nie musisz specjalnie podchodzić i zagajać, a najgorsze co może cię spotkać, to to, że nie odpowie, co nie jest tak straszne, jak w prawdziwym życiu ;)

W dodatku jesteśmy tak zaprojektowani, że wolimy gadać z ładnymi ludźmi.

Przynajmniej taka jest moja interpretacja.
@Dassault: Po ostatniej aferze nie jestem tego taki pewien, czy w żartach :I


@LubieDlugoSpac: Zdarzają się wyjątki, ale na ogół to są żarty. Żaden normalny facet nie traci czasu na dziewczynę której nie widział na oczy i prawdopodobnie nigdy nie zobaczy.

niektórym wykopkom wystarczy, że laska ma duże cycki i już jest piękna :P


@gwiezdna: Niektórym kobietom wystarczy kiepsko rozwinięty intelektualnie mięśniak. Gdyby wszystkim podobało się to samo na