Wpis z mikrobloga

@mariner0s: Plis nie psychiatra. Nwm czy nie ogarniasz różnicy pomiędzy psychiatrą a psychologiem, ale mówią krótko: psychiatra jest od full zaburzeń i jedyne co robi to diagnozuje "aha masz to i to" i daje prochy które pomagają przez chwile, idź do psychologa na porządną terapie
  • Odpowiedz
  • 0
@TypowyAnon Nigdy nie mialem zadnych chorób psychicznych, wiec tak, nie bardzo znam roznicy miedzy psychiatra a psychologiem. Psychologowie kojarza mi się jedynie z nieogarnietymi paniami ze szkół
  • Odpowiedz
  • 0
@schizotypowycynik Generalnie wolałbym przez NFZ, ale jesli ktos godny zaufania prywatnie sie trafi, to nie mam problemu z inwestycja. Za długo juz sie z tym oszukiwalem ze jest ok, młodość mi powoli #!$%@?...
  • Odpowiedz
@mariner0s: udaj się do psychiatry. Przy pomyślnych wiatrach dostaniesz odpowiednie leki i skieruje Cię do terapeuty, który nie skończył niższej szkoły leczenia wiatrem, czakrami i grochówką( ͡° ͜ʖ ͡°)
najważniejsze przy depresji są leki.
Poradnia przy szpitalu przy Nowowiejskiej jedt chyba najbardziej godna zaufania ze wszystkich przybytków które zwiedziłem.
  • Odpowiedz
@mariner0s: Zdecydowanie psychiatra. Psychoterapię, testy psychologiczne itp. też powinieneś raczej przerobić, ale pierwszym krokiem powinno być udanie się do psychiatry. On zdiagnozuje cię profesjonalnie (chociaż wiadomo, możesz trafić na kiepskiego lekarza, jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to po prostu idź do innego), przepisze leki, które powinny postawić cię na nogi i pokieruje cię dalej.

Co do Nowowiejskiej, to byłem tam w szpitalu i wydaje się, że pomogli mi tam
  • Odpowiedz