Wpis z mikrobloga

Jestem okropnie niepocieszona, ale może w pozytywnym sensie. Nie rozumiem jak można widzom zrobić coś takiego i urwać sezon praktycznie w środku rozwijających się wydarzeń. Pierwszy sezon był domknięty z niewielką furtką na coś więcej. Tu nie rozwiązało się praktycznie nic, ale pewnym jest, że powstanie 3 sezon. Plany są bodaj na 6. A rok trzeba czekać.

Co do samego, świeżego jeszcze sezonu, to o ile w pierwszym sezonie główną osią była psychologiczna, rodzinna drama, tutaj jest to głównie thriller. Ben Mendelsohn nie pojawiał się zbyt często w retrospekcjach, ale chyba nie zadziałało to na niekorzyść. Bardzo podszedł mi ten sezon, baardzo.

#bloodline #seriale
  • 1
  • Odpowiedz
@magnes125: jestem po finale drugiego i mam ciary. To jest mój ulubiony serial ostatnich lat. Po pierwszym nie mogłem przestać sie zachwycać. Wszystko mi tu gra. Obawialem sie drugiego bo pierwszy dźwigał Ben grając wyjątkowo. Za to w drugim popisał się Kyle. 6 sezonów? Wow, pierwsze słyszę. Nie wiem czy ta historia ma potencjał na tyle, chociaż po pierwszym nie byłem zwolennikiem ciągnięcia tego dalej, żeby nie obniżyć marki jaką sobie
  • Odpowiedz