Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Strasznie podoba mi się matka mojej dziewczyny i chyba na mnie leci. Mam 24 lata, dziewczyna 21, a jej matka 41. Bardzo zadbana, elegancka, seksowna i dowcipna z niej kobieta. Jest samotna, bo rozwiodła się z mężem wiele lat temu. Córka jest jej oczkiem w głowie, więc ciągle zaprasza nas na obiady i te sprawy. Moja dziewczyna jest naprawdę fajna i ładna, ale po prostu nie wytrzymuje porównania do matki. Czasem jak uprawiamy seks to mam głupie myśli, że wolałbym to robić z jej matką i mam trochę wyrzuty sumienia. Jakby tego było mało to mam dziwne wrażenie że matka często mnie prowokuje. Podam dwie sytuacje.

Raz przyszedłem jak zwykle do dziewczyny bo kończyła zajęcia na studiach. Przybywam o umówionej godzinie, otwiera mi jej matka i mówi, że córki jeszcze nie ma. Piszę do niej sms, mówi że jest jakiś wypadek, korki i spóźni się z pół godziny. Matka zaprosiła mnie do środka, zrobiła herbatę, pogadaliśmy. Siedziała naprzeciwko przy stole i celowo eksponowała pokaźny skądinąd biust. No nie będę ukrywał, że ma lepsze cycki od córki. Oczywiście zerkałem na nie co i rusz, a ona doskonale to widziała i uśmiechała się szeroko, nic nie mówiąc. Ktoś powie, że to żaden sygnał, ale trzeba to było widzieć, ewidentnie tak robiła sprawdzając moją reakcję, a ja szybki rzut oka w cycki, potem w jej oczy i płonąłem rumieńcem. Zaraz przyjechała dziewczyna, poszliśmy do jej pokoju a ja w trakcie kochania myślałem o jej matce.. Druga sytuacja jeszcze lepsza.

Siedziałem u dziewczyny, robiłem projekt na studia, no i dostała sms od koleżanki by wyszła pod blok odebrać jakieś kosmetyki. Powiedziała, że wróci za kilkanaście minut. Matka była w domu, siedziała w łazience, chyba biorąc prysznic. Po paru minutach słyszałem jak wychodzi z łazienki i woła córkę. Cisza, więc odkrzyknąłem, że wyszła po kosmetyki. Matka idzie w stronę naszego pokoju, wchodzi do środka. #!$%@?, była tylko owinięta w ręcznik, przytrzymując go jedną ręką. Niesamowite ciało, od razu dostałem coś w stylu zawału serca pomieszanego z erekcją. Rozmawiała ze mną jak gdyby nigdy nic, mokre włosy na odkrytych ramionach, nogi odkryte, cycki ledwo zakryte, normalnie nie mogłem się powstrzymać. Widać, że bawiła się tą sytuacją, widziała mój wzrok, posłodziła mi że na pewno zrobię ten projekt, odwróciła się i poszła.

No i nie wiem co robić. Kocham moją dziewczynę, ale jej matka jest seksowniejsza i nie mogę przestać o niej myśleć. Jeszcze jak uprawiamy seks i myślę o jej matce to mam takei wyrzuty sumienia, że to jest dramat. Nie chcę zostawiać mojej dziewczyny, nie chcę niczego próbować z matką bo może to tylko wymysły mojej wyobraźni, ale czuję że coś jest na rzeczy. Bardzo mi się podoba, idealny z niej MILF, no ale nie wiem. Nie wiem. Nie wiem co bym zrobił jakby zaczęła się dobierać. Nie mam też z kim o tym pogadać, więc piszę tutaj, może ktoś miał podobną sytuację, co robiliście...?

#feels #rozowepaski #logikarozowychpaskow #milf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
  • Odpowiedz