Wpis z mikrobloga

@psposki: Tak, peklo i dodatkowe hartowane szklo i ekran. Telefon spadl z reki z wysokosci ok 1m :v
Dodam tylko, ze moj M7 z naklejka Solid spada mi tak kilka razy w roku z 1.5+ metra i ekran caly, ino obudowa porysowana :d

@Deszczyk: To juz jest po zdjeciu.
@reaktiv: Dodam tylko, że za mówienie //A MI TELEFON SPADAŁ I SIE NIE SPSUŁO NIC A TU SPADŁO RAZ I PĘKŁO, A MÓWIŁEM ŻEBY TEGO NIE NAKLEJAĆ// powinno się dostawać dożywotniego bana w każdym tagu poświęconym telefonom, bo takie wylewy tutaj co drugi dzień się pojawiają i nagle jednemu telefon X spadł raz i jest #!$%@?, bo pękł ekran. a drugiemu też telefon X spadł 15 razy i nic się nie
@Norskee: Tyle, ze moj jebnal juz kilka razy i jak obudowa cala zryspwana i wgnieciona, tak ekran caly bez rysy. Jedynie glosniki juz nie sa takie glosne jak w nowym i silniczek od wibracji padl od wstrzasow. Zreszta, nieistotne bo po ogledzinach doszlo, ze nie tylko upadek byl prztczyna rozwalenia(patrz nizej). Tak czy inaczej Solid > hartowane szklo.

@wujogm:
Po ogledzinach i rekonstrukcji przebiegu zdazen, poza upadkiem doszlo do najechania
Tak czy inaczej Solid > hartowane szklo.


@reaktiv: #fucklogic i trochę #rakcontent
Masz porównanie swojego modelu telefonu ze szkłem hartowanym już nie wspomnę, że porównanie powinno opierać się o taką samą ilość identycznych upadków, bo każdy upadek jest inny... ? Ba chociaż taką samą ilość upadków.
Jeżeli ktoś serio myśli, że kawałek folii chroni ekran telefonu przed upadkiem to niech owinie folią samochód, przy stłuczce też go ochroni na pewno (
@reaktiv mi ostatnio spadł mój m8s na bruk (kamienie), telefon wypadł mi z ręki.. I pękło tylko szklo. Jak przejechała rowerem to co się dziwisz.
Kumplowi ostatnio Cat wypal przy wkładaniu do kieszeni i tez ekran pekl. Pech