Wpis z mikrobloga

@BITmaniak: Ktoś już zrobił, także podrzucam link. Nie wiem cz wszystkie są, także proszę o sprawdzenie jak ktoś śledzi ICO.
http://www.icocountdown.com/
Btw, czyżbyś się przekonał, że każde krypto ICO z listy:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest_funded_crowdfunding_projects
dało zysk? Przypomina, że pisałeś wiele razy o milionowych ICO, który przyniosły straty inwestorom a nigdy nie podałeś przykładu.
Btw2: #waves może być pierwszym, który tego nie zrobi z uwagi na duże zainteresowanie ICO.
ProTip: zobaczcie ilość nieruszonych LISK
@runio: No przyznaję rację że zraziłem się do ICO z czasów ALTów ale tutaj mamy do czynienia praktycznie za każdym razem z zyskami. Więc coś w tym faktycznie jest. Ale jakoś i tak trzymam się od ICO z daleko. Stąd moja inwestycja w jedyne ICO ostatnimi czasy to zakup tylko 100 DAO które dzisiaj sprzedałem :). Jakoś ICO kojarzy mi się z oszustwem. No ale jak widać nowe ICO to zupełnie
@ch00dybcn: na lisku hype był sztucznie też wygenerowany imo. Dlaczego tylko 3900 osób (z tego co pamiętam) przystąpiło do ico? Teraz Ci, którzy usłyszeli o lisk, dao, za późno szukają nowych ico i licza na zwrot inwestycji po ico od razu 300-500%, trafią na ico waves, i potem mniej osób będzie kupować jak wystartuje. Pozatym waves sam w sobie nie robi czegoś co nie da się zrobić gdzie indziej (np. Ripple),
@runio: Piękne słowa na zakończenie jedząc obiad, aż się wzruszyłem że na mikro takie mirasy siedzą.

Myśleć, wyciągać wnioski. Nie ryzykować więcej niż można stracić i pamiętać, że to BTC będzie zawsze nr 1, co nie znaczy ze gdzie indzie nie da sie zarobic.
@151617: Moim zdaniem: lisk nie zbliży się do ceny eth nigdy, i tu pomijam partnerów, działanie itd, chyba ze faktycznie eth by zaliczylo mega fail a lisk okazał sie cudownym dzieckiem, wątpie.
Cena ico lisk: 0,08$. Cena ico eth: 0,3$.
Lisk po kilku dniach od wejscia: ok. 0,35$. Eth po kilku dniach od wejscia: ok. 1$.
I teraz popatrzcie na procenty zysku osób, które spekulowały. Podobne w obu przypadkach, około 300-400%