Wpis z mikrobloga

A w ogóle to kupiłem kartę dźwiękową Sound Blaster Z. Już dawno temu miałem ją kupić, ale mam trochę zabawy z wyciąganiem i rozkładaniem kompa i mi się wcześniej nie chciało, ale w końcu nadszedł czas, że musiałem go wyjąć i wyczyścić, bo grzał się do 38 stopni w grach, więc przy okazji w końcu kupiłem i zainstalowałem dźwiękówkę (dla ciekawskich: po wyczyszczeniu temperatura to max 28 stopni w grach). Jaka to jest #!$%@? różnica w dźwięku i muzyce! Aktualnie słucham sobie muzyki przez te same słuchawki co zawsze (Creative Fatality) i każdy kawałek poznaję na nowo. Nie ma żadnego porównania do tego zintegrowanego gówna (jakiś Realtek, niby THX, ale to jest gówno, a nie THX). Dosłownie nie chcę iść spać, tylko mam ochotę przesłuchać całą moją playlistę na tej karcie, bo ten dźwięk jest tak cudowny :). Polecam wszystkim :).
#hardware #soundblaster
  • 15
@Zarzad_Powierniczy: powiem Ci, że zainstalowałem Spotify jakieś 2 tygodnie temu bo tak wszyscy zachwalają, posłuchałem z tydzień i wróciłem do mp3. Playlisty z dupy, style moim zdaniem są kompletnie niedopasowane do wykonawców i kawałków, a w dodatku niektóre zespoły pojawiają się 10x częściej niż inne w tym samym stylu, chociaż nie mam pojęcia dlaczego. I w ogóle te reklamy "od teraz możesz posłuchać tego czego chcesz!", albo "spodobał ci się kawałek?
@Zarzad_Powierniczy: powiem Ci tak: słyszę bardzo dużą różnicę i na słuchawkach i na głośnikach słuchając nawet mp3 w średniej jakości. Warto było kupić tę kartę, nie zastanawiaj się. Tylko nie wiem czemu piszesz:

Nie chce wydac na karte 60

Jak ona koło 300 zł kosztuje. Mówimy o tej samej karcie?
@Zarzad_Powierniczy: Mam tutaj PreSonus Audiobox USB, ale to najniższa półka, bo za pierwsze zarobione pieniądze kupiony, a dużo tego nie było :P
Z miejsca chyba niczego nie polecę, ale jak masz możliwość podejść do jakiegoś sklepu muzycznego i zapytać o radę, to bardzo polecam :P