Wpis z mikrobloga

@Adam787: Prawda taka, że już ta wiosna była tragiczna. Kilkoma decyzjami Mroczkowski w moich oczach sporo stracił też. Ale gdyby nie mieli kogoś na jego miejsce to chyba po prostu by go zostawili i tyle. A może szykuje się coś grubszego? ;p W tym roku przerwa krótka bardzo to pewnie te najbliższe dni sporo wyjaśnią
@czlapka: Tragiczna pod względem punktowym, momentami nieźle się ich oglądało. Nawet dzisiaj w C+ Przytuła mówił, że problemem nie jest słaba gra, tylko momentami brak doświadczenia, wiedzy, gdzie się ustawić, takiego boiskowego cwaniactwa. I coś w tym jest. A Mroczkowski pracował (pracuje!) w naprawdę niełatwych warunkach.
@Adam787: A ja się nie zgodzę, bo tych momentów o których piszesz było zdecydowanie za mało. Mecz z Jagą, Legią, Polonią były niezłe, uszły też (niezależnie od wyniku) z Śląskiem, Piastem czy Pogonią. Reszta była słaba w tym kilka dramatycznie słaba. Wiadomo, że warunki były bardzo ciężkie, ale czasem się Mroczkowski gubił sam z swoimi decyzjami. Ale kto ewentualnie za niego to pojęcia nie mam, myślę że tłumów chętnych to na
Ale była słaba, bo piłkarze/trener źli, czy była słaba, bo z jakiegoś powodu piłkarze nie dawali z siebie wszystkiego? Ja też w tym widzę problem.

Nie wiem jaki trener mógłby Mroczkowskiego zastąpić. Stokowiec raczej się na głęboką wodę po raz drugi nie rzuci. Może Probierz? :D @czlapka: