Wpis z mikrobloga

DWUCZĘŚCIOWY POKROWIEC
SKÓRZANY NA APARAT FUJI X30

LINK: ZAMAWIAŁEM Z TEGO SKLEPU
CENA: $10.22
OCENA: 9/10

ZAMÓWIONY: 04.05.2016 ODEBRANY: 25.05.2016 /PACZKA REJESTROWANA/

Generalnie jestem zadowolony, szukałem czegoś w co będę mógł zapakować kompakta w razie lekkiego deszczu czy żeby wrzucić na spacerze do wózka i się nie poobijało. Wszystko jest całkiem nieźle spasowane, skóra jest w porządku wykończona, równe szwy - nic nie śmierdzi. Materiał skórzany jest dość miękki, a górne elementy mają wszyte "szeleszczące" gąbeczki - co mnie osobiście trochę irytuje - jest w środku wiec nie będę kombinował z czasem się po prostu wyrobią. Kolor na aukcji jest trochę ciemniejszy niż finalnego produktu, który dostajemy tak o dwie tonacje.

Górna część odpinana, dolna część zakręcana/mocowana do aparatu w standardowe gniazdo statywowe, po zakręceniu można szybko złączkę przykręcić do pokrowca i wrzucić na statyw. Retro look skrywa aparat cyfrowy - w moim mniemaniu mniej kusi oczy, dobrze zabezpiecza przed czynnikami mechanicznymi (uderzenia, otarcia od paska).

Tył jest średnio atrakcyjny, jest po prostu równy skórzany, bez żadnego elementu który by to urozmaicał (ale tylko się czepiam), od spodu jest prześwit przez który widać LCD nie jest to pokrowiec który "przymyka" aparat do końca - ale dla mnie to wadą nie jest.

Do pokrowca jest także pasek o podobnym wykończeniu, wymienię oryginalny (na zdjęciach) na skórzaka bo jest przyjemniejszy w dotyku choć zastanawiam się nad czymś bardziej poręcznym. Na samym pokrowcu nie ma miejsca na mocowanie tego paska, gdyby było mijało by się z celem.

Sam pokrowiec dolny troszkę powiększa aparat przez co trzyma się go jeszcze wygodniej - co dla mnie i moich niemałych łap jest miłym dodatkiem oraz zwiększa ergonomię użytkowania.

Ogólnie polecam kupowanie pierdół akcesoriów i tak dalej u chińczyków, bo przebicie w Polsce na niektórych rzeczach jest po prostu śmieszne. Oczywiście jeśli nie potrzebujemy nic markowego czy gwarancji.

SKŁADKA ZE ZDJĘCIAMI W PIERWSZYM KOMENTARZU

#itemyzchin #aliexpress trochę #fotografia #fuji #fujifilm
Pobierz sorasill - DWUCZĘŚCIOWY POKROWIEC
SKÓRZANY NA APARAT FUJI X30

LINK: ZAMAWIAŁEM Z ...
źródło: comment_WYEivhc18ZFd5Khz8AnQpEhrDWehr71a.jpg
  • 6