Wpis z mikrobloga

Troche sie wczoraj otworzylam i napisalam Wam, ze bardzo chcialabym miec juz dzieci, ale nie mam z kim. Odpowiedzialo mi kilku panow, ktorzy (mam wrazenie :D) lapali sie za glowe na mysl o tym, ze pytam na jednej z pierwszych randek o to, czy chlopak, z ktorym sie spotkalam chce miec zone i dzieci. :D
Dla mnie to zupelnie naturalne i dziwie sie, ze panowie nie maja na ten temat zdania albo, jak niektorzy w komentarzach, wrecz sie zrazaja do dziewczyny, ktora o to pyta.
Stad #ankieta dla #niebieskiepaski majacych mniej niz 30 lat
nie pytam o to czy juz teraz chcielibyscie miec zone lub dzieci tylko czy w ogole byscie chcieli

#zwiazki #pytanie

Czy chcesz miec zone i/lub dzieci?

  • zone 9.5% (123)
  • nie chce ani zony ani dzieci 11.2% (145)
  • chce zone i dzieci 54.3% (700)
  • jeszcze nie wiem 10.0% (129)
  • mam powyzej 30 lat / jestem dziewczyna / sprawdzam 14.9% (192)

Oddanych głosów: 1289

  • 43
  • Odpowiedz
@Dovydas: Fajowo! Lap plusa :D
@zaklety25: Mozesz mi powiedziec tutaj czy chcesz miec zone, dzieci, komplet, ani tego ani tego czy jeszcze nie wiesz :P Dedykowana ankieta :P
@Asterling: Poczekajmy jeszcze, za malo sie znamy ;)
@wisniowySz: Byla, ale musialam zamiast czegos dodac "nie chce"
@Robocovo: slodkie 22 :D
@bub20: Zrobilo mi sie glupio, ze kazdemu odpisalam, a Tobie nie, wiec chociaz dam Ci plusa :/
  • Odpowiedz
@amarantowa odpowiedź jest prosta. Facetowi trudniej dojrzeć do decyzji. Wbrew pozorom jesteśmy trochę samolubni mimo że poważni to w głębi jesteśmy dziećmi. Takimi dużymi. Jednak sporo się zmienia jak pojawiają się dzieci. Chociaż też nie do końca, bo przecież nie każdy potrafi się ogarnąć.
  • Odpowiedz