Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie czy lepiej kupić Xiaomi Mi4c - na ibuygou czy u Goldwaya na ali? Mam dylemat, bo u Goldwaya taniej, ale duże ryzyko vatu, a na ibuygou drożej, ale już raczej bez vatu.

#miui #xiaomi
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@californication: działa. a co do planetplus to prosta zasada - wchodzisz na aliexpress przez ich stronkę, kupujesz i płacisz i po 60 dniach około możesz wypłacić cashback. więcej pod tagiem #planetplus. jakoś miesiąc temu mieli cashback 20% i dzięki temu zdecydowałem się na redmi note 3 pro właśnie od goldwaya z tą przesyłką za 17 dolców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szklarnik: wszystkich z aliexpress w dniu jutrzejszym - aczkolwiek jeszcze nie wiadomo na 100%, bo do północy trwa głosowanie na fanpejdżu planetplus który sklep ma mieć ten cashback 15% z okazji dnia matki. aczkolwiek ludzie z wykopu zajęli się tym żeby najwięcej lajków zebrało aliexpress ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdzaj ich fanpejdż po północy - powinno być oficjalne potwierdzenie
  • Odpowiedz
@kibellos: Cudnie :D Właśnie kupiłam i nie mogę się doczekać kiedy przejdę z mojego Red Rice (pierwszy Redmi) z ciągłym brakiem miejsca w pamięci. A jak z polskim MIUI dla Redmi 3 pro? Jest już coś? Bo też między innymi z tego względu zdecydowałam się na Mi4c.
  • Odpowiedz
@californication: ja od razu po zakupie wysłałem prośbę o odblokowanie bootloadera żeby potem nie czekać jak tel dostanę :p No a z odblokowanym bl to na każdy model jest już xiaomi.eu które polecam bo full po polsku, nic się nie wysypuje :D no i aktualizacje co tydzień, ale mi się nie chce ich robić :p
  • Odpowiedz