Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Jak wykręcić się od znajomości z prawiczkiem?
Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Całkiem w porządku, chociaż duszą towarzystwa to on zdecydowanie nie jest. Byliśmy nawet na kilku randkach / spotkaniach. Dowiedziałam się jednak z dobrych źródeł, że on nigdy nie miał dziewczyny a poza tym jest prawiczkiem. Jest to znajomy ze studiów chłopaka mojej koleżanki. Po tym jak się o tym dowiedziałam to straciłam ochotę na rozwijanie naszej znajomości. Mam już 22 lata i znam już swoje potrzeby, a nie jest nimi 23-letni nieopierzony facet. Kilka moich koleżanek było w związkach ze starszymi niedoświadczonymi i zawsze one szybko się kończyły: albo seks był słaby, albo z powodu zazdrości o byłych dziewczyny lub chęć spróbowania jak to jest z inną. Między innymi z tych powodów wolałabym naszą znajomość pozostawić na stopie koleżeńskiej. Jak jednak to zrobić by zbytnio chłopaka nie zranić? Nie podam mu oczywiście prawdziwego powodu, bo bidulka popadnie w kompleksy.
#rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 50
OP: @sorhu: @Elmuszka: przykro mi mówić, ale w moim otoczeniu każdy starszy niedoświadczony miał jakiś feler. Najzwyczajniej w świecie nie chce mi się takiego uczyć, bo przeważnie tak czy inaczej będzie potem wypominał mi moją przeszłość albo zechce nadrobić stracone lata. Oczywiście nie każdy taki będzie, ale nie chcę się tego przekonywać na własnej skórze. On zawsze może sobie znaleźć jakąś szarą myszkę, myślę że by się z taką
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie-prawiczki też mogą mieć mnóstwo wad... dla mnie to strasznie strasznie smutne, stoi przed Tobą CZŁOWIEK z całą swoją osobą, historią itd., a Ty nie jesteś zainteresowana nim tylko dlatego, że nigdy nie zamoczył...
Bliska moja znajoma zwiazała się z takim chłopakiem, on po prostu nigdy nie był zbyt odważny w relacjach z kobietami, tzn. świetny był z niego kumpel, nie jakiś nie wychodzący z domu wstydzioch. Są małżeństwem od
@AnonimoweMirkoWyznania: Słuchaj - gdyby to nie był bait i naprawdę szukałabyś rozwiązania, to nie zadawałabyś tego pytania na portalu, którego większość użytkowników ma stulejkę, jest prawiczkami i ma giga-kompleksy. Dodatkowo nie zadawałabyś tego pytania pod tagiem, w ramach którego co drugi wpis to płacze zakompleksionych prawiczków, którzy boją się odrzucenia.
Nie ma kobiet na tyle głupich, żeby nie potrafiły gładko spławić faceta. Albo mniej gładko, ale z ukryciem prawdziwych intencji.