Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc Mirków: Jaki router do 100 złotych polecacie? Może wiecie, która firma robi dobre modele? Może znacie dobry model, który nie przerywa połączenia co pół godziny? Na elektrodę boję się wchodzić, bo coś czuję, że mogę popełnić jakiś błąd ortograficzny lub interpunkcyjny, a wiadomo jak to się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#router #komputery #technologia #cokupic #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@Bonnie_Bear: tp link TL MR3220
DLink DWR-116

Z obu korzystałem/korzystam.

Ten pierwszy był podłączony do modemu od kbalówkarzy, a w USB miał włożony modem GSM i ładnie, stabilnie pracowłą i nie robił jaj przy przełączaniu pomiędzy łączmai (choć zajmowało to ok. 20 sekund). Soft producenta, kupowałem na jakichś morelach na kiju.

Drugi pracuje tlyko z modemem GSM i jest git. Plejowski, chodzi z plejowskim modemem.
  • Odpowiedz
No w sensie, że rozłącza połączenie między routerem a laptopem (internet ciągle działa). Najgorzej jest jak do routera podłączą się dwa komputery przez Wi-Fi, to ten co jest dalej ma przechlapane :). Przed zakupem TP-Link TD-W8951ND wszystko było okej, niestety poprzedni router się spalił w wyniku uderzenia pioruna.
  • Odpowiedz
@Bonnie_Bear: wr842n v2 lub v3
nexx wt3020 z kraju środka
MR ma tylko sens jeśli działa na tplinkowym sofcie i z modemem.
Kupowanie go do czegokolwiek innego to nieporozumienie, pamięci tyle co w wr740n a cena wyższa niż wr842.
  • Odpowiedz